SPC Gear zaprezentowało nową wersję kolorystyczną dla LIX oraz LIX Plus. LIX RGB Onyx White oraz LIX Plus RGB Onyx White są już dostępne w sklepie Blackwhite.TV w cenach zbliżonych do czarnych odpowiedników. Sprawdź, co oferują te gryzonie!

Nie wiem jak Ty, ale ja bardzo lubię białe peryferia. Dlatego z entuzjazmem przyjąłem wiadomość, że białe SPC Gear LIX i LIX Plus są dostępne w Blackwhite.TV. Dostępne w cenach odpowiednio 129 i 179 zł myszki z pewnością przypadną do gustu osobom, które preferują jasną kolorystykę na swoim biurku.

SPC Gear LIX RGB Onyx White

Co konkretnie zmieniło się w porównaniu do SPC Gear LIX w czarnej wersji kolorystycznej? Naprawdę niewiele. Poza innym kolorem obudowy oraz kabla LIX Plus pozbawiony został czerwonych przełączników bocznych oraz DPI, a zamiast nich, tak samo jak w zwykłej LIX Onyx White, pojawiły się klawisze w kolorze szarym.

Warto przypomnieć specyfikację myszek. SPC Gear LIX RGB Onyx White pracuje pod kontrolą sensora Pixart PMW3325, a pod klawiszami posiada przełączniki Omron 20M. To ultralekka konstrukcja o wadze 59 gram, teflonowe przełączniki oraz elastyczny przewód w oplocie robią robotę. LIX RGB Onyx White kosztuje zaledwie 129 zł i w swojej cenie oferuje naprawdę sporo.


Sprawdź SPC Gear LIX RGB Onyx White w sklepie!


SPC Gear LIX Plus RGB Onyx White

Przejdźmy do nieco droższej myszy SPC Gear LIX RGB Onyx White. Tutaj pod maską znalazł się sensor Pixart PMW3360 oraz przełączniki Omron o wytrzymałości nie 20, ale 50 milionów kliknięć. LIX Plus praktycznie nie różni się od tańszego brata pod kątem konstrukcji - 59 gram, teflonowe ślizgacze, elastyczny przewód w dodatkowym oplocie Paracord oraz obowiązkowe podświetlenie RGB, które można dowolnie konfigurować z wykorzystaniem oprogramowania.

Jeśli już o oprogramowaniu mowa, te można pobrać ze strony SPC Gear. Pozwala ono nie tylko na zmianę oświetlenia w SPC Gear LIX oraz Lix Plus, ale również umożliwia zmianę progów DPI, zaprogramować klawisze, ustawić pooling rate i manipulować innymi ustawieniami myszy.


Sprawdź SPC Gear LIX Plus RGB Onyx White w sklepie!


Czy warto kupić nowe LIX-y?

Jeżeli szukasz myszki w kolorze białym, SPC Gear LIX i LIX Plus RGB Onyx White mogą być naprawdę ciekawym rozwiązaniem. To sprawdzone konstrukcje, obecne na rynku od dłuższego czasu, cieszące się sporym zainteresowaniem klientów. 

Biała wersja prezentuje się bardzo dobrze, a peryferie w tym kolorze zyskują na popularności. Jeżeli zaczynasz kompletować jasny zestaw lub szukasz myszy, która go zwieńczy, nowe LIX-y to świetne propozycje w swojej klasie cenowej.

Sprawdź białe myszki SPC Gear w sklepie Blackwhite.TV!