• Kategorie
  • Szukaj
  • Soundbary

W tej kategorii znajdziesz soundbary do komputerów w wielu atrakcyjnych wariantach. To świetne rozwiązanie, które zapewni Ci doskonałą jakość dźwięku w każdej sytuacji. Są to urządzenia o precyzyjnie dobranych parametrach, pozwalające się na cieszenie się ulubioną muzyką, filmem czy grą intensywniej niż dotychczas.

Oferujemy soundbary do PC w różnych opcjach do wyboru. Przejrzyj asortyment i sprawdź, który model najlepiej wpisuje się w Twoje potrzeby. Zapewniamy 24-miesięczną gwarancję, profesjonalne doradztwo i wsparcie podczas zakupów.

Soundbary do PC – czym się charakteryzują?

Soundbary do komputera to urządzenia, które pozwolą Ci zamienić zwykłego peceta w domowe centrum rozrywki. Taki sprzęt ma formę niewielkiej listwy wyposażonej w wysokiej klasy głośniki. Wystarczy połączyć go z komputerem – zwykle do dyspozycji masz w tym zakresie kilka opcji, czyli:

  • Bluetooth,
  • wejście optyczne,
  • wejście AUX,
  • port USB,
  • złącze TV (ARC).

Możesz więc wybrać, który rodzaj łącza chcesz zastosować lub zdecydować się na korzystanie z urządzenia w sposób bezprzewodowy. Masz możliwość podłączania soundbaru do PC, ale także do wielu innych urządzeń, na przykład do TV. Taka opcja może okazać się bardzo przydatna, ponieważ sporo nowoczesnych telewizorów nie zapewnia wystarczająco dobrej jakości dźwięku.

Soundbary różnią się od siebie parametrem mocy. Im jest większa, tym wyższe natężenie dźwięku możesz uzyskać. W niewielkich pomieszczeniach wystarczy belka o niższej mocy, np. 80 W, natomiast w większych przestrzeniach warto wybrać model o mocy co najmniej 300 W. Najbardziej rozbudowane zestawy mogą mieć nawet 500-600 W. Zwykle jednak nie mają formy pojedynczej listwy, lecz całego zespołu urządzeń, który obejmuje dodatkowy subwoofer i głośniki tylne.

Jak jest zbudowany soundbar do komputera?

Dostępne w naszej ofercie soundbary do komputera różnią się mocą, kształtem, wielkością i innymi parametrami. Odróżnia je także wygląd, co z pewnością ma znaczenie dla użytkowników, którzy w sprzęcie audio doceniają stylową formę. Budowa takich urządzeń jest jednak zwykle dosyć podobna.

Soundbar do PC to listwa (belka), w której na całej długości rozmieszczono głośniki stożkowe. Zwykle jest ich kilka lub kilkanaście – w zależności od modelu. Im większa liczba głośników, tym lepsza jakość dźwięku emitowanego przez urządzenie. Niektóre z nich są także wyposażone w subwoofer, czyli dodatkowy głośnik basowy podbijający brzmienie niższych tonów.

Zaletą nowoczesnych soundbarów do komputera są niewielkie wymiary w połączeniu z dużą mocą. Dzięki temu są to urządzenia, które można wykorzystywać w każdym miejscu – nawet w niewielkim mieszkaniu. Nie wymagają skomplikowanej instalacji oraz wygospodarowania miejsca na duże głośniki.

Subwoofery do PC w naszej ofercie

Nasz asortyment to sprzęt od renomowanych producentów – o doskonałych parametrach, nowoczesnym wyglądzie i wyposażony w liczne udogodnienia. To urządzenia utrzymane w nowoczesnej stylistyce, która świetnie się prezentuje w każdym otoczeniu. Przede wszystkim są niewielkie, możesz więc wykorzystywać je wszędzie – również zabierać w podróż.

Producenci przygotowali wiele atrakcyjnych opcji. Warto zwrócić uwagę między innymi na soundbary PC wyposażone w pilot. Dzięki temu możesz zdalnie regulować:

  • głośność,
  • tryb odtwarzanego dźwięku (koncertowy, do filmów, dla graczy),
  • poziom niskich i wysokich tonów.

To pełna wygoda, która pozwoli Ci na korzystanie z soundbaru PC jak z profesjonalnego kina domowego. Przejrzyj dostępne modele i sprawdź, który z nich najlepiej spełnia Twoje oczekiwania. Jeśli masz pytania – jesteśmy do dyspozycji. Z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego sprzętu.