• Kategorie
  • Szukaj
  • Routery

Główną funkcjonalnością wyposażenia, jakim są routery, jest fakt, że zapewniają one dostęp do sieci internetowej. Bardzo często określa się je także, jako routery do internetu. Proste modele sprawdzają się przede wszystkim do:

  • przeglądania stron internetowych,
  • odbierania i wysyłania poczty.

Najprostsze modele nie zapewniają najwyższej jakości przesyłu danych i bardzo często mają ograniczenia związane z transferem danych. Jednak oferowane przez nasz sklep routery to zdecydowanie wyższa jakość i lepsze parametry techniczne.

Routery bezprzewodowe – podstawa sieci bezprzewodowej

Routery bezprzewodowe nie są nowością na rynku, chociaż cały czas pojawiają się nowe modele, które rozwijają się wraz z zapotrzebowaniem użytkowników sieci. Ci coraz częściej potrzebują sprzętu, dzięki któremu mogą nie tylko surfować po sieci, ale również oglądać ulubione platformy streamingowe czy grać w popularne gry bez obaw o zerwanie połączenia. Takimi modelami dysponuje nasz sklep. Routery z tej kategorii spełniają oczekiwania nawet bardzo wymagających użytkowników sieci.

Routery WiFi – doskonała funkcjonalność

Szeroka dostępność urządzeń, jakimi są routery WiFi, umożliwia dopasowanie sprzętu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Jakie są najlepsze routery? Sklep BlackWhite.TV oferuje dostęp do różnego rodzaju urządzeń. Są to modele z niższej i wyższej półki cenowej.

Czym odznaczają się najlepsze routery WiFi? Wyróżnia je przede wszystkim wysoka przepustowość prędkości, zarówno na pakietach wysyłanych, jak i odbieranych. Nie należy pomijać także dodatkowych opcji, takich jak Guest Wi-Fi, Auto Channel Selection czy Wireless Output Power Management, które oferują najbardziej rozbudowane modele. Sklep BlackWhite.TV oferuje wyposażenie wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie, które sprawdzi się zarówno do użytku domowego, jak i firmowego.

Polecamy sprawdzić również access pointy oraz switche.