• Kategorie
  • Szukaj
  • Inteligentne oświetlenie do monitorów - akcesoria

Niezależnie od tego, czy monitor wykorzystujesz do pracy czy codziennej rozrywki, dodatkowe wyposażenie może znacznie poprawić komfort użytkowania sprzętu. Producenci oferują szereg różnorodnych udogodnień, począwszy od specjalnych nakładek ograniczających widoczność pod pewnym kątem, aż po niewielkie lampki doświetlające miejsce, gdzie znajduje się urządzenie. Rozwiązaniem zasługującym na szczególną uwagę jest inteligentne oświetlenie do monitora, dzięki któremu korzysta się z niego zdecydowanie lepiej. Tego typu akcesoria do monitorów znajdziesz w naszej ofercie.

Inteligentne oświetlenie do monitora dla wymagających użytkowników

Na rynku dostępnych jest wiele dodatków umożliwiających doświetlenie monitora. W naszej ofercie znajdziesz inteligentne oświetlenie Corsair iCUE LS100, które z łatwością można zaadaptować do każdego modelu ekranu. Zestaw składa się z czterech pasków LED:

  • dwóch o długości 450 mm z 27 diodami LED,
  • dwóch o długości 250 mm z 15 diodami LED.

Paski LED montuje się za monitorem za pomocą podkładów samoprzylepnych. Nie ma potrzeby ingerowania w konstrukcję ekranu. Takie rozwiązanie sprawia także, że w razie konieczności podkładki można zdemontować i przełożyć do innego urządzenia.

Inteligentne oświetlenie do monitora, które oferujemy naszym klientom, ma opcję dynamicznego sterowania,. Dzięki temu można w łatwy sposób dopasować tryb doświetlenia zależnie od indywidualnego zapotrzebowania.

Nowoczesne i uniwersalne akcesoria do monitora

Akcesoria do monitorów dostępne w naszej ofercie to gadżety, które sprawdzą się w przypadku każdego użytkownika sprzętu. Dla przykładu - system inteligentnego podświetlenia został zaprojektowany w taki sposób, aby rozpraszać światło LED, dając efekt płynnego przejścia z pełnego oświetlenia do subtelnej łuny. Tego typu inteligentne oświetlenie do monitora zalecane jest szczególnie tym osobom, które spędzają przed ekranem długie godziny. Jest to rozwiązanie idealne nie tylko do pracy. Sprawdzi się także podczas oglądania filmów czy grania w gry.

Sprawdź również: uchwyty do monitorów