• Zwroty

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z 30 maja 2014 roku kupującemu przysługuje prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru. Aby zwrócić towar należy przesłać oświadczenie o odstąpieniu od umowy i niezwłocznie zwrócić towar w terminie 14 dni. Zgodnie z prawem również sprzedający posiada 14 dni na zwrot środków po otrzymaniu oświadczenia.

Sprzedający może wstrzymać się z wypłatą środków do momentu otrzymania przesyłki zwrotnej. Odstąpienie od umowy jest równoznaczne z uznaniem jej za niezawartą, zaś konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu wskutek użytku nie mającego na celu sprawdzenia poprawności jego działania.

Prawo do zwrotu towaru w terminie 14 dni od jego zakupu nie dotyczy słuchawek dokanałowych, które ze względu na higienę nie podlegają takiej możliwości (art. 38 pkt 5 ustawy o prawach konsumenta).

  1. Prosimy o zgłaszanie zwrotów poprzez naszą stronę serwisu http://blackwhite-rma.pl/register/, wypełniając formularz zwrotów.
  2. W Twoim profilu, w sekcji "Twoje produkty" znajdują się wszystkie zakupione produkty w naszym sklepie, do każdego produktu pojawiają się wszystkie możliwe opcję dotyczące złożenia reklamacji lub zwrotów.
  3. Przy danym produkcie, prosimy o wybranie właściwego, dostępnego rodzaju reklamacji lub zwrotu.