• Kategorie
  • Szukaj
  • Kable komputerowe i przejściówki

Nowoczesne kable komputerowe – przejściówki i przewody

Zdając sobie sprawę, że kable komputerowe to detale, na które zwraca uwagę każdy miłośnik urządzeń stacjonarnych, oferujemy akcesoria wysokiej jakości, ale i o niebanalnym designie. Staranne wykonanie, wysokogatunkowe tworzywa to atuty wyróżniające proponowane przez nas artykuły. Kable do komputerów z naszej oferty przykuwają wzrok, zwiększają komfort użytkowania sprzętu, ale także gwarantują stabilne połączenia.

Kable komputerowe i przejściówki – poznaj naszą ofertę i raz na zawsze rozpraw się ze starym okablowaniem

Komputery mogą być nie tylko wydajne i nowoczesne – okazuje się, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby cechował je także estetyczny design. Przejściówki komputerowe i przewody z naszego asortymentu mają nie tylko doskonałe parametry techniczne, ale są też krzykiem mody. Oferujemy kable do komputera – zestaw przewodów i przejściówek – które wyróżniają się:

  • niebanalną kolorystykąkable i przejściówki występują w odcieniach bieli, czerni, czerwieni, dzięki czemu efektownie prezentują się w połączeniu z obudową w kontrastowej barwie
  • doskonałą jakością materiałów użytych do ich produkcji – można u nas znaleźć kabel komputerowy wykonany z wysokogatunkowej tkaniny polipropylenowej i o gęstym splocie
  • optymalną długością – każdy zestaw kabli do komputera składa się z przewodów na tyle długich, aby mogły być one wykorzystane nawet w dużych obudowach.

Przewody do komputerów, które zmieniają oblicze każdego urządzenia PC!

Nasze zestawy kabli tworzą przejściówki oraz przewody komputerowe. Mają one 24-pinowe, 4+4-pinowe, 6+2-pinowe oraz 6-pinowe złącza. Proponujemy kable komputerowe, które można łatwo utrzymać w porządku – w oferowanych zestawach znajdują się również praktyczne grzebienie. Tym, którym szczególnie zależy, aby uniknąć chaosu wśród przewodów, polecamy elegancki pojemnik na kable komputerowe i przejściówki.

Wybierz jeden z naszych zestawów kabli do komputera i przekonaj się, że przewody do PC mogą cieszyć oko i zachwycać wykonaniem!

Polecamy sprawdzić również uchwyty do monitorów dostępne w naszej ofercie.