• Kategorie
  • Szukaj
  • Biurka

Ergonomiczne i funkcjonalne biurka gamingowe

Miłośnicy gier komputerowych i zawodowi gracze nie mogą obejść się bez mebli zaprojektowanych z myślą o ich potrzebach. Oferujemy biurka gamingowe, dzięki którym oddawanie się swojej ulubionej rozrywce będzie jeszcze przyjemniejsze. Znajdziesz u nas modele przystosowane do tego, aby spędzać przy nich długie godziny. Poznaj naszą ofertę i wybierz biurko gamingowe szyte na miarę Twoich oczekiwań!

Biurka dla graczy – meble dopracowane w każdym detalu

Oferowane przez nas modele zostały wykonane tak, aby przeżywanie przygód w wirtualnym świecie nie kończyło się bólem pleców, nadgarstków, łokci czy przedramion. W naszym sklepie są dostępne biurka, w których zostały zastosowane rozwiązania szczególnie doceniane przez graczy. Modele te:

  • mają szereg przydatnych dodatków – takich jak na przykład uchwyty na słuchawki czy na kubek
  • są wykonane z metalu, co gwarantuje ich stabilność i solidność
  • zostały wyposażone w przestronne blaty – takie biurka gamingowe umożliwiają przeprowadzanie rozgrywek w większym gronie
  • mają otwory na przewody oraz specjalne wcięcia w blacie, aby można było dosunąć fotel na pożądaną odległość.

Stylowe biurka dla graczy

Proponujemy biurka w różnej kolorystyce, ciekawie zaprojektowane i estetycznie wykończone. Mają one zaokrąglone ranty, minimalistyczny design, dzięki czemu pasują do każdego wnętrza.

Znajdziesz u nas także biurko gamingowe z oświetleniem LED –  diody mogą świecić w wybranym przez ciebie kolorze, migać lub emitować jednostajne światło. Możesz także postawić na model z nogami przystosowanymi do tego, aby ukryć w nich okablowanie.

Urządzając pokój dla gracza, w pierwszej kolejności należy wybrać biurko. Sklep Blackwhite TV to miejsce, gdzie znajdziesz meble, które zapewnią ci komfort, odpowiednią pozycję ciała podczas gry na komputerze i na których zmieszczą się inne niezbędne akcesoria!

W naszej ofercie dostępne są również wygodne fotele dla graczy.