• Kategorie
  • Szukaj
  • Gamepady

Gamepady dla wytrawnych graczy

Dla fanów gier PC liczy się każdy detal używanych przez nich akcesoriów. Dlatego w naszej ofercie znajdują się nowoczesne, ergonomiczne i zapewniające satysfakcję z wirtualnych rozgrywek gamepady. Sklep BlackWhite.tv proponuje modele dla najbardziej wymagających graczy, czyli kontrolery do gier, dzięki którym można łatwiej zdobyć przewagę nad przeciwnikami.

Nowoczesne gamepady, czyli przepis na sukces w każdej rozgrywce!

Chcąc spełnić oczekiwania jak najszerszego grona klientów, zadbaliśmy o to, aby nasza oferta była różnorodna. Dlatego kupisz u nas:

  • gamepady bezprzewodowe – mają one zasięg nawet do 10 m, co umożliwia komfortową grę i swobodę podczas rozgrywki. Oferujemy też gamepady dla graczy, które po wyczerpaniu baterii, można podłączyć do komputera – dzięki temu będziesz mógł kontynuować swoje wirtualne bitwy, mecze, przygody
  • gamepady przewodowe – to klasyczne akcesoria dla graczy. Są wygodne, wytrzymałe i przypadną do gustu także zawodowym e-sportowcom!

W naszym sklepie znajdziesz też gamepad, który możesz podłączyć do smartfona lub do tabletu. Dzięki temu łatwiej będzie Ci odnieść zwycięstwo w grach przeznaczonych na urządzenia mobilne.

Kontrolery do gier PC – patent na rozrywkę najwyższych lotów

Oferujemy gamepady do PC, które są kompatybilne także z konsolami PlayStation 4 oraz Xbox One. Aby połączyć kontrolery do gier z tymi urządzeniami, nie trzeba do tego używać kabla – do zmiany trybu użytkowania służy specjalny przycisk znajdujący się na gamepadzie.

Zarówno gamepady bezprzewodowe, jak i przewodowe można szybko oraz intuicyjnie skonfigurować. Ponadto zastosowane w nich analogowe gałki działają niezwykle płynnie i pozwalają na przeprowadzanie dynamicznych rozgrywek.

Wybierz kontrolery do gier PC z naszej oferty i przekonaj się, że wirtualne przygody mogą sprawiać Ci jeszcze więcej satysfakcji niż do tej pory! Polecamy sprawdzić również joysticki do gier oraz myszki komputerowe dla graczy.