MSI ogłosił nową promocję, która tym razem pozwoli zaoszczędzić nawet 15% przy zakupie obudów oraz zasilaczy. Zapoznaj się z produktami biorącymi udział w akcji i wybierz coś dla siebie! 
Producent MSI rozpieszcza ostatnimi czasy dużą ilością różnorakich promocji, które pozwalają nam zaoszczędzić znaczną część gotówki. Tym razem w specjalnej ofercie znajdują się zasilacze oraz obudowy. Zastanawiałeś się nad tym, by któryś z tym komponentów wymienić? Teraz jest na to świetna okazja! 
Zasilacze objęte promocją: 
MPG A850GF to wysokiej jakości zasilacz o mocy 850W. Sprosta on wszystkim nowoczesnym i wymagającym komputerom. Bardzo dobra sprawność energetyczna na poziomie 90% sprawiła, że produkt otrzymał certyfikat 80 Plus GOLD – a jak wiadomo, przekłada się to na energooszczędność i mniejsze rachunki za prąd. Modularne okablowanie pozwala na prostszy montaż podzespołu, a same przewody są długi i płaskie, przez co bez problemu poprowadzimy je w obudowie naszego peceta. Gwarancja producenta określona została na 10 lat, dlatego też nie musimy się obawiać awaryjności.
Obudowy objęte promocją: 
MSI CREATOR 400M wyróżnia się minimalistycznym, gamingowym designem. Boczny panel ze szkła hartowanego oraz fabrycznie zainstalowane podświetlenie LED pozwalają na wyeksponowanie podzespołów peceta w kolorowym świetle. Case zmieści płyty główne w formatach od Mini-ITX do E-ATX. Karta graficzna może liczyć nawet 456mm długości, a chłodzenie procesora aż 180mm! Znajdują się szufladki na 2 dyski w formacie 3,5 lub 2,5 cala oraz na dwa 2,5”. Fabrycznie zamontowano trzy wentylatory gwarantujące prawidłowy obieg powietrza i ochronę przed przegrzaniem. Można natomiast dodatkowo umieścić kolejne cztery wiatraczki oraz radiatory chłodzenia wodnego nieprzekraczające 360mm. Filtry przeciwkurzowe ułatwiają zachowanie czystości wewnątrz skrzynki.
Należy spieszyć się z dokonaniem zakupu, ponieważ promocja trwa tylko do 24 października!