Właśnie pojawiła się najnowsza seria obudów komputerowych od Fractal Design. Define 7 Compact – jak sama nazwa wskazuje – to kompaktowa konstrukcja posiadająca najlepsze cechy serii 7. Co istotne – umieścisz w niej pełnowymiarowy sprzęt ATX!

 

Producent zadbał, by nowa seria Define 7 Compact miała wyrazisty i czysty design. Przód został wykonany ze szczotkowanego aluminium, które przyciąga wzrok i podkreśla wysoką jakość i elegancję sprzętu. Boczne panele są natomiast wymienne – zatrzaskowe.

 

Mimo tego, iż Fractal Design Define 7 Compact nosi miano kompaktowego to jest on niezwykle przestronny i pozwala maksymalnie wykorzystać swoją powierzchnię na podzespoły ATX, które bezproblemowo umieścisz w nowej obudowie! Martwisz się o kartę graficzną? Nie masz powodu! Do Define 7 Compact zamontujesz GPU do 360 mm z chłodnicą 240 mm (lub od frontu 360 mm).

 

Jeśli należysz do grupy ludzi, którzy cenią sobie komfort pracy i ciszę to obudowa Fractal Design Define 7 Compact została stworzona dla Ciebie! Konstrukcja ta jest bowiem wykonana z przemysłowym tłumieniem dźwięku o wysokiej gęstości. Nie straszne Ci będą szumy pochodzące od chłodzących wiatraczków.

 

Skoro jesteśmy już przy wiatraczkach – należy wspomnieć o możliwościach chłodzenia w Fractal Design Define 7 Compact. Maksymalnie możemy umieścić siedem 120 mm wentylatorów. Alternatywą jest montaż czterech urządzeń - 140 mm. W zestawie producent daje nam jeden 120 mm oraz jeden 140 mm Dynamic X2.

 

Fractal Design Define 7 Compact na przednim panelu daje nam do dyspozycji aż pięć portów USB. Jednym z nich jest szybkie ładowanie USB 3.1 Gen 2 typu C, które osiąga prędkość do 10Gb/s! Wygodnie podłączymy także słuchawki lub mikrofon.

 

Wersja Define 7 Compact Black Solid różni się od wersji Define 7 Compact Black TG tym, że boczny panel nie jest wykonany ze szkła hartowanego.