Myszy bezprzewodowe Glorious PC Gaming Race są już dostępne w Blackwhite.TV! Model O Wireless w wersjach Black i White można nabyć w cenie 419 zł. Uwaga - liczba egzemplarzy jest mocno ograniczona!

W końcu są dostępne! Model O w wersji Wireless trafił do naszego magazynu. Jeśli szukacie idealnej myszki bezprzewodowej do gier, nowa propozycja od Glorious PC Gaming Race to naprawdę świetny wybór. Obok takiej premiery nie sposób przejść obojętnie, dlatego postanowiłem sprawdzić, co oferuje ta mycha. Zwłaszcza, że 419 zł to nie jest niska cena.

Specyfikacja Model O Wireless

Mysz dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych - Matte Black oraz Matte White. Konstrukcyjnie nie różni się wiele od standardowego Model O poza odłączanym kablem oraz akumulatorami. Nowy sposób komunikacji z komputerem wymusił jednak zmianę sensora, który może Ciebie zaskoczyć.

Mysz pochwalić się może ergonomiczną obudową z profilem dla praworęcznych osób. Nie zabrakło charakterystycznych otworów oraz podświetlenia RGB. Oprócz dwóch głównych przycisków umieszczono dwa klawisze na boku, zaś nad rolką przewijania producent zamontował przycisk służący do zmiany DPI. Mimo zamontowania akumulatora waga dalej jest niska. Model O Wireless waży 69 gram, czyli o 2 gramy więcej niż klasyczny Model O.

Największym zaskoczeniem może być sensor. Nie znajdziemy tu powiem PWM3360, a Glorious BAMF, który powstał przy współpracy producenta myszy oraz firmy PixArt. Oferuje on czułość na poziomie aż 19000 DPI, regulowane LOD w zakresie od 0,7 do 1,7 mm, szybkość 400 IPS, przyspieszenie 50G i odświeżanie 1000 Hz. Zacnie! Oczywiście nie zabrakło przełączników Omron o wytrzymałości 20 milionów kliknięć.

Pod kątem baterii również jest dobrze. Producent deklaruje nawet 71 godzin grania na jednym ładowaniu. Do zestawu dołączony jest również kabel w oplocie o długości 2 metrów, który pozwala na dalszą grę przy jednoczesnym ładowaniu gryzonia.

Kup Glorious Model O Wireless

Warto się pospieszyć z zakupem, albowiem na ten moment ilość dostępnych Model O Wireless jest mocno ograniczona. To z pewnością model wart uwagi, który mimo wysokiej ceny gwarantuje doskonałą precyzję oraz wygodę. Świetnie sprawdzi się zwłaszcza u graczy FPS, gdzie niska waga pozwala na wykonywanie błyskawicznych “flicków”.

Myszki już można zamawiać: