Producent MSI kolejny raz oferuje promocję, z której warto skorzystać. Wybierz jeden z czterech dostępnych monitorów i otrzymaj kamerkę internetową FullHD o wartości 200zł!

Stary monitor nie spełnia już wszystkich oczekiwań? Być może jeden z czterech oferowanych przed MSI ekranów zwróci Twoją uwagę. Przez najbliższy miesiąc dostępna będzie promocja, dzięki której po zakupie produktu otrzymamy kamerkę internetową FullHD wartą 200 złotych! Warto jednak się spieszyć, ponieważ ilość gratisów jest ograniczona!

Monitory biorące udział w promocji:

MSI PRO MP271QP

Jest to jeden z najnowszych monitorów, który sprawdzi się idealnie podczas wielogodzinnych rozgrywek gamingowych, ale również pracy biurowej. Wysoka rozdzielczość 2560 x 1440 i duża przestrzeń robocza pozwala na przyjemną pracę na przykład z arkuszami kalkulacyjnymi, programami graficznymi. Panel IPS natomiast gwarantuje, że niezależnie pod jakim kątem patrzymy na ekran – kolory oraz obraz nie zostaną zniekształcone.  

 

Zastosowana powłoka antyrefleksyjna oraz technologia Anti-Flicker redukująca migotanie wyświetlacza skutecznie chroni oczy użytkownika przed zmęczeniem. Dedykowana aplikacja MSI Display Kit pozwala na indywidualne dostosowanie trybu kolorów. Codzienne użytkowania ułatwia możliwość regulacji wysokości, kąta pochylenia oraz obrotu. Całość zamknięta w niemalże bezramkową konstrukcję podkreśla unikatowy design, który sprawdzi się zarówno w domu jak i biurze.  

Sprawdź MSI PRO MP271QP 

 

MSI PRO MP242P 

Jest to 23,8 calowy monitor o sporej przestrzeni roboczej z rozdzielczością 1920x1080 (Full HD). Zastosowany panel IPS zapewnia wyrazisty obraz bez żadnych zniekształceń, bez względu na to z jakiej strony patrzymy na ekran. Powłoka antyrefleksyjna oraz technologia MSI Anti-Flicker ogranicza ilość odbijanego światła, chroniąc tym oczy użytkownika przed zmęczeniem. Specjalne oprogramowanie MSI Display Kit oferuje narzędzia ułatwiające codzienną pracę. 

Sprawdź MSI PRO MP242P

Warunki promocji 

 

Jeśli chcesz zawalczyć o kamerkę internetową FullHD od MSI musisz po zakupie jednego z monitorów udać się na stronę promocji i wypełnić prawidłowo formularz. Należy pamiętać o dołączeniu dowodu zakupu, który jest wymagany! Oferta ta trwa od 3 do 30 maja, a producent zastrzega sobie weryfikację zgłoszenia do trzydziestu dni roboczych. Powodzenia!

Sprawdź wszystkie monitory MSI PRO