Teraz przy zakupie najnowszego sprzętu od MSI otrzymać możemy darmowe gadżety! W promocji “Kup premierowe akcesoria” znajdziesz łącznie 7 produktów, po których kupnie otrzymać możesz od MSI myszki, słuchawki, podkładki, a nawet kontroler i bluzę!

MSI ruszyło z kolejną promocją, którą objętą są najnowsze urządzenia, które niedawno trafiły na rynek. Wśród nich znalazły się myszki Clutch GM20 i GM08, stojaki pod słuchawki, headset GH61, a także podkładkę pod nadgarstki i klawiaturę. Porównując ceny sprzętu objętego promocją oraz gadżetów, na które możemy liczyć, promocja “Kup premierowe akcesoria” to dobra okazja!

Produkty objęte promocją

Wśród sprzętu objętego promocją znajdziemy urządzenia wskazujące, stojaki na słuchawki, słuchawki, a nawet podkładkę pod nadgarstki. Jeżeli zatem szukasz peryferii do swojego zestawu komputerowego, to może być idealny moment, aby wyposażyć się w sprzęt od MSI.

Lista sprzętu oraz darmowych gadżetów wraz z sugerowaną wartością przez producenta poniżej:

Szczegóły promocji

Promocja “Kup premierowe akcesoria” potrwa do 6 grudnia 2020 roku lub do wyczerpania zapasów. Aby odebrać nagrodę, należy udać się na stronę promocji i kliknąć przycisk “Odbierz” przy pozycji odpowiadającej naszemu zamówieniu.

Konieczne będzie wypełnienie formularza, w którym wpisać musimy model zakupionego sprzętu, nasze dane, nazwę sklepu Blackwhite.TV, a także wgrać potwierdzenie zakupu w postaci zdjęcia lub skanu paragonu bądź faktury. MSI zastrzega sobie 30 dni roboczych na weryfikację zgłoszenia.

Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Czy warto?

Promocja “Kup premierowe akcesoria” to dość ciekawa promocja z atrakcyjnymi gadżetami. Warto się nią zainteresować zwłaszcza jeśli myślimy o zakupie peryferii lub stojaków, które są nią objęte. Od siebie polecić mogę przede wszystkim klawiaturę MSI Vigor GK50 Elite z przełącznikami Kailh Box White, której recenzja pojawiła się na sklepowym blogu. To naprawdę udana konstrukcja z nietypowymi switchami, świetnie sprawdzająca się podczas pisania oraz gier.

Bardzo dobrze prezentują się także słuchawki MSI Immerse GH61, które pochwalić się mogą przetwornikami ONKYO, dedykowaną kartą dźwiękową z obsługą wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1, a także z wymiennymi padami z eko-skóry oraz z tkaniny. Ciekawa propozycja dla wymagających graczy.


Warto jednak pospieszyć się z zakupem, albowiem ilość zestawów promocyjnych jest ograniczona!