Kup Fajną Obudowę – promocja od MSI na serię MPG Sekira

Jeśli szukasz nowej obudowy, warto spojrzeć na nową promocję od MSI. Kup Fajną Obudowę to akcja, dzięki której przy zakupie modeli MPG Sekira 500G, Sekira 500P lub Sekira 500X można liczyć na gadżety o deklarowanej wartości 250 zł.

 

Jakie obudowy są objęte promocją

Tym razem mowa o najwyższej linii obudów od MSI – Modeli Sekira. Tak oto do promocji zaliczają się trzy modele:

  • MSI MPG Sekira 500G za 889 zł
  • MSI MPG Sekira 500X za 989 zł
  • MSI MPG Sekira 500P za 989 zł

Co zyskasz?

Przy zakupie jednej z wymienionych wyżej obudów możesz liczyć na pakiet gadżetów, którego wartość producent określa na kwotę 250 zł. Są to dwa elementy:

  • Pad SteelSeries
  • Podstawka pod kartę graficzną MSI Atlas

Może nie jest to aż tak spektakularna promocja w porównaniu z tymi, które miały już miejsce. Niemniej to miły gest ze strony producenta, który niemalże nieustannie dodaje coś gratisowego do swoich produktów.

Wymagania

Aby otrzymać nagrody, należy zakupić obudowę w terminie od 17 lutego do 8 marca 2020 roku. Promocja nie łączy się z innymi akcjami. Po otrzymaniu sprzętu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, załączając dowód zakupu.

Weryfikacja potrwać może do 30 dni roboczych, jednak na ogół jest to znacznie szybsze. Czy warto? Jeśli jesteście zainteresowani obudowami Sekira, to zdecydowanie warto rozważyć tę opcję!

 

Czy warto?

To już kolejna promocja MSI i w tym przypadku moim zdaniem nie warto jednoznacznie oceniać, czy warto, czy też nie. Cieszy za to fakt, że smoczy producent daje możliwość otrzymania dodatkowych gadżetów przy zakupie ich produktów. Promocję traktowałbym jako ciekawostkę, z której skorzystać mogą osoby już rozważające zakup wyżej wymienionych peryferii.