Aukey PA-R1 oraz Aukey PA-R1S - nowe ładowarki są już dostępne w sklepie Blackwhite.TV. Rozwiązanie o mocy 20W, obsługujące technologię Power Delivery i wykonane z wytrzymałych podzespołów stanowi idealną propozycję dla smartfonów Apple oraz innych.

Producenci smartfonów coraz częściej rezygnują z dołączania do zestawu osobnych ładowarek. Właśnie dla osób decydujących się na nowe telefony powstały ładowarki Aukey z serii R!


Ładowarki Aukey są dostępne w sklepie Blackwhite.TV w następujących cenach:

Aukey R - idealne zamienniki

Aukey PA-R1 oraz PA-R1S to sprzęt stworzony z myślą o osobach, które szukają kompaktowej kostki, umożliwiającej błyskawiczne ładowanie smartfona pozbawionego dedykowanej ładowarki w zestawie. Jeżeli szukasz niedrogiego zamiennika oryginalnej, mało wydajnej ładowarki sieciowej, nowe propozycje od Aukey mogą być idealne dla Ciebie.


Charakterystyczną cechą PA-R1 oraz PA-R1S jest obecność najnowszych złącz USB-C. To krok w stronę tego najnowszego standardu, który docelowo wyprzeć ma wszystkie obecnie używane technologie. Dodatkowo dzięki USB-C ładowarki są fabrycznie kompatybilne z okablowaniem dołączanym do najnowszych telefonów Apple iPhone.

Quick Charge 3.0 i Power Delivery 3.0

Ładowarki z serii Aukey R wspierają również najnowsze technologie, umożliwiające znaczący wzrost szybkości ładowania. Mowa oczywiście o Power Delivery 3.0 oraz o Quick Charge 3.0. Dzięki nim możesz naładować najnowszego iPhone 12 od 0% do 59% w zaledwie pół godziny.


Dużą zaletą ładowarek Aukey z serii R jest również ich szeroka kompatybilność z innymi urządzeniami. Bez problemu sprawdzą się jako kostka dla smartfonów wszystkich producentów, dla konsol przenośnych, czy tabletów. Sprawdzą się również do ładowania mniejszych akcesoriów pokroju słuchawek lub smartwatchy.


Sprawdź wszystkie produkty od Aukey!