Mikrofon MSI Immerse GV60 to nowa propozycja od MSI, która zadowoli streamerów i wszelkich fanów wysokiej jakości rejestrowanego głosu. Teraz w sklepie Blackwhite.TV możesz zgarnąć go w znacznie niższej cenie, bo za jedyne 399 zł.

Szukasz sprzętu, który sprawdzi się podczas nagrań na YouTube, podcastów, streamów na żywo? Śpiewasz lub nagrywasz dźwięk ze swojego instrumentu? A może potrzebujesz wysokiej jakości mikrofonu, zapewniającego wysoką jakość dźwięku podczas codziennych zdzwonek w pracy? Poznaj mikrofon MSI Immerse GV60 Streaming Mic, który spełni twoje wymagania. Teraz do zgarnięcia w znacznie niższej cenie!


Mikrofon z czterema trybami pracy

MSI Immerse GV60 Streaming Mic swoją uniwersalność zawdzięcza aż czterem trybom, w jakich może rejestrować dźwięk. Mówimy tutaj o trybach: stereofonicznym (dźwięk stereo na lewy oraz prawy kanał), wielokierunkowym (zbiera dźwięk ze wszystkich stron), kardioidalnym (wyłapuje dźwięk płynący bezpośrednio przed mikrofonem) oraz dwukierunkowym (dźwięki z dwóch przeciwstawnych kierunków. 

Dzięki możliwości szybkiego przełączania się między tymi trybami sprzęt sprawdzi się praktycznie w każdym zastosowaniu. Nie ważne, czy używasz go w trybie wielokierunkowym w sali konferencyjnej, nagrywasz dwuosobowy podcast z wykorzystaniem funkcji dwukierunkowej, czy nagrywasz film na YouTube i chcesz, by dzięki trybowi kardioidalnemu było słychać na nagraniu tylko Ciebie.


Jakość wykonania w Immerse GV60

Na uwagę zasługuje dobra jakość wykonania samego mikrofonu - obudowa z matowego aluminium pomalowanego na czarno, solidna podstawka zamiast zajmującego dużo miejsca trójnogu, a także wszystkie potrzebne pokrętła ustawień dostępne bezpośrednio na froncie urządzenia. Immerse GV60 Streaming Mic można także bez problemu zamontować z zewnętrznymi akcesoriami dzięki zastosowaniu uniwersalnego gwintu ⅝ cala.

W zestawie nie zabrakło takich akcesoriów, jak aż 3-metrowy kabel USB. Znajdziemy również pop-filtr w formie gąbki.

MSI Immerse GV60 w promocji

Teraz w sklepie Blackwhite.TV możesz kupić najnowszy mikrofon od MSI - Immerse GV60 - w promocyjnej cenie. Przecena wynosi aż 27% z 549 zł do zaledwie 399 zł. Warto się jednak pospieszyć, albowiem liczba sztuk jest ograniczona!


Kup MSI Immerse GV60 taniej!