Teraz w sklepie Blackwhite.TV kupić możecie gamingowe monitory MSI Optix! Rabaty wynoszą nawet kilkaset złotych, więc warto sprawdzić, co ciekawego przygotowali czerwoni!

Szukasz monitora do gier z wyższym odświeżaniem? A może dużego ekranu do pracy i rozrywki? Sprawdź nową promocję! Wybrane monitory MSI Optix dostępne są teraz w znacznie niższych cenach!

MSI Optix – monitory dla graczy

Wśród monitorów objętych promocją najliczniejszą grupę stanowią modele MSI Optix, tworzone z myślą o graczach komputerowych. Pełna lista Optix-ów objętych promocją prezentuje się następująco:

Spośród wszystkich modeli warto wyróżnić potężnego MSI Optix MAG341CQ, którego można nabyć za 1799 zł. To 34-calowy model wyposażony w matrycę VA o rozdzielczości 3440 x 1440 px. Co więcej, ekran cechuje się odświeżaniem na poziomie aż 100 Hz! Świetna propozycja dla fanów gier single-player, którzy chcą zatopić się w każdym tytule. To również dobry monitor, który sprawdzi się w pracy z wykorzystaniem wielu aplikacji jednocześnie.

Na uwagę zasługuje również e-sportowy MSI Optix G271. Wyposażony w matrycę IPS o odświeżaniu aż 144 Hz stanowi idealną propozycję dla graczy lubujących się w szybkich grach e-sportowych, takich jak Counter Strike: Global Offensive, League of Legends, czy też Valorant. Przekątna 27 cali i rozdzielczość FullHD sprawiają, że wszystkie elementy na ekranie będą większe (porównując do 24 cali) i nie będzie konieczne znaczne przybliżanie monitora do twarzy.

MSI Creator oraz Prestige

Oprócz modeli MSI Optix, promocją objęte zostały także dwa monitory z serii Creator oraz z serii Prestige. Mowa tutaj o świetnie wyposażonym MSI Creator PS321QR z matrycą IPS 31,5 cala, gwarantującą odświeżanie 165 Hz oraz rozdzielczość 2560 x 1440 px. Co istotne, sprzęt pochwalić się może reprodukcją barw na poziomie 95% DCI-P3 oraz 99% w przypadku palety Adobe RGB i sRGB. Cena? 3399 zł

Dla profesjonalistów przeznaczony jest MSI Prestige PS341WU. To potężny monitor z panoramiczną matrycą 34” Nano IPS, oferującą rozdzielczość na poziomie aż 5120 x 2160 pikseli (5K2K WUHD). Dzięki odwozorowaniu barw na poziomie aż 98% DCI-P3 i 100% sRGB PS341WU to idealna propozycja dla grafików i innych profesjonalistów, wymagających najwyższej jakości obrazu. Cena? 4999 zł

 Sprawdź wszystkie monitory MSI Optix!


Promocja trwa do wyczerpania zapasów.