MSI wystartowało z kolejną promocją! Tym razem za zakup nowej klawiatury MSI GK50 Elite otrzymamy voucher Steam o wartości 20 dolarów, a za zakup nowej myszki MSI Clutch GM08 lub podkładki MSI Vigor WR01 - podkładkę pod mysz MSI GD20!

Promocja MSI ElGranko to kolejna okazja do zgarnięcia nowego sprzętu od MSI z dodatkowymi prezentami. Tym razem producent zachęca do zakupu swojej najnowszej klawiatury MSI GK50 Elite, myszki MSI GM08 oraz podkładki pod nadgarstki Vigor WR01. Jeżeli rozglądasz się za dobrą klawiaturą dla graczy, budżetową myszką lub ergonomiczną podkładką - sprawdź koniecznie, co przygotowało MSI!

Promocja MSI ElGranko w Blackwhite

Na skróty

W promocji biorą udział trzy produkty, za które otrzymamy dwie różne nagrody, w zależności od tego, co zakupimy:

Szczegóły promocji

Warto opowiedzieć nieco więcej o konkretnych produktach objętych promocją, albowiem są to stosunkowo nowe modele. Zwłaszcza klawiatura prezentuje się naprawdę interesująco.

Przy zakupie klawiatury MSI Vigor GK50 Elite z przełącznikami mechanicznymi Kailh White, metalową obudową oraz podświetleniem RGB otrzymamy voucher Steam o wartości 20 dolarów, czyli w przybliżeniu 75 zł. Sama klawiatura w swojej cenie prezentuje się naprawdę solidnie. Na uwagę zasługują przede wszystkim unikalne, białe przełączniki, charakteryzujące się niepowtarzalnym klikiem.

Za zakup myszki MSI Clutch GM08 liczyć możemy na prezent w postaci podkładki MSI Agility GD20 o równowartości 69 zł. Sama mysz to model z sensorem PixArt PAW 3519 o wadze 92 gram z dodatkowymi ciężarkami, zwiększającymi jej wagę maksymalnie do 103 gram.

Ostatnim produktem objętym promocją jest podkładka pod nadgarstki MSI Vigor WR01, przy zakupie której również otrzymamy podkładkę pod mysz MSI Agility GD20. Vigor WR01 to naprawdę ciekawa opcja dla użytkowników klawiatur mechanicznych z wysokim profilem. Ergonomiczna podkładka to przede wszystkim ulga dla nadgarstków, które mogą zacząć boleć po wielu godzinach gry lub pracy.

MSI ElGranko promocja

Warunki promocji

Promocja ElGranko trwa do 13 września 2020 roku lub do wyczerpania zapasów. Co istotne, promocja nie łączy się z innymi akcjami przeprowadzanymi bezpośrednio przez MSI. Producent zastrzega sobie 30 dni roboczych na weryfikację zgłoszenia, a nagrody zostaną wysłane do 30 dni po akceptacji. Całość jednak trwa na ogół o wiele szybciej.

Aby wziąć udział w promocji, po zakupie produktów należy udać się na stronę MSI oraz kliknąć przycisk “Odbierz” przy pozycji ze sprzętem, który kupiliśmy. Następnie po zalogowaniu lub rejestracji wypełniamy formularz, dołączamy dowód zakupu i czekamy na weryfikację zgłoszenia.

Czy warto?

Jeżeli polujesz na najnowszą MSI GK50 Elite, to świetny moment do zakupu. Voucher Steam to zawsze miły dodatek. Tak samo ma się sprawa w przypadku pozostałych przedmiotów objętych promocją. Jeżeli myślisz nad zakupem myszki Clutch GM08 lub nowej podkładki pod nadgarstki Vigor WR01 - to idealny moment, w którym zgarnąć możesz gadżet za darmo.


Szczegółowy regulamin dostępny jest pod tym linkiem.