MSI Podpora dźwięku - voucher Steam za zakup słuchawek i podstawki

MSI rozdaje vouchery Steam o wartości 20 dolarów za zakup swoich słuchawek GH50 lub DS502 wraz z podstawką pod słuchawki MSI HS01. Jak długo potrwa nowa promocja MSI oraz czy to się opłaca?

Jeżeli szukacie nowych słuchawek oraz podstawki, MSI wystartowało z promocję na swoje produkty. Przy zakupie słuchawek Immerse GH50 lub DS502 oraz podstawki HS01 otrzymacie voucher na Steam o wartości 20 USD.

Do kiedy potrwa promocja?

Promocja trwa do 28 czerwca 2020 roku, więc czasu zostało już niewiele. Standardowo procedurę weryfikacji zgłoszenia może potrwać do 30 dni roboczych, lecz na ogół gratisy z promocji wysyłane są znacznie szybciej.

Jakie produkty są objęte promocją?

Promocją objęte są dwa modele słuchawek – MSI Immerse GH50 oraz MSI DS502. Do każdej pary słuchawek należy dokupić podstawkę MSI HS01. Konkretne zestawy prezentują się następująco:

Czy warto?

Ta promocja jest dość specyficzna, ponieważ w grę wchodzi zakup dobrych, lecz nietanich słuchawek oraz specyficznej podstawki, która musi po prostu nam przypaść do gustu. Chociaż raczej tylko niewielka nisza użytkowników będzie nią zainteresowana, bonus w postaci vouchera Steam o wartości 20 dolarów to miły dodatek.

Szczegóły promocji możecie sprawdzić TUTAJ.