MSI przygotowało dla nas kolejną, bardzo ciekawą ofertę promocyjną! Tym razem zaoszczędzić możemy nawet do dwustu złotych! Produktami objętymi przez promocję są między innymi wybrane modele myszek, klawiatur, słuchawek, chłodzenia czy obudów!

Wraz z szybko zbliżającym się nadejściem wiosny producent MSI postanowił rozpromienić życie swoich potencjalnych klientów i wprowadził nową akcję promocyjną! Szeroki wachlarz produktów biorących udział w akcji pomaga w wyborze i umożliwia skompletowanie całego zestawu o jakim marzymy! Sprawdź sam i kup nawet o 200zł taniej!

Produkty objęte promocją:


Mysz gamingowa MSI Clutch GM50

Clutch GM50 to rewelacyjny gryzoń stworzony dla graczy ceniących sobie precyzję oraz szybkość. Sprawdzi się szczególnie dla graczy FPS. Wysokiej jakości sensor optyczny Avgo PMW-3330 ma czujność wynoszącą 7200 DPI. Zastosowane w urządzeniu przełączniki OMRON to gwarancja żywotności nawet po przekroczeniu 20 milionów kliknięć. Ergonomiczny kształt z wyprofilowanymi bokami znakomicie ułoży się w każdej dłoni. System wbudowanego podświetlenia RGB Mystic Light pozwala na dowolną konfigurację kolorów za pomocą oprogramowania Gaming Centre.

Sprawdź MSI Clutch GM50

Zestaw słuchawkowy MSI Immerse GH50

Immerse GH50 to rewelacyjny zestaw słuchawkowy o bardzo lekkiej, stabilnej, wykonanej z metalu konstrukcji. Zjawiskowy efekt podświetlenia RGB dodaje niebywałego kunsztu. Zamieszczone dwa 40-milimetrowe neodymowe głośniki z obsługą dźwięku przestrzennego 7.1, a także systemu wibracyjnego odpowiadają za genialną jakość dźwięku z którym przeżyjesz znakomite doznania słuchowe. Jednokierunkowy, odłączany mikrofon to połączenie wygody i wysokiej jakości. Nauszniki doskonale izolują użytkownika przed dźwiękami zewnętrznymi, jednocześnie nie powodując uczucia dyskomfortu po wielogodzinnych sesjach muzycznych.

Sprawdź MSI Immerse GH50

Fotel gamingowy MSI MAG CH120 X

MAG CH120 X to niezwykle wygodny fotel gamingowy, który producent przygotował specjalnie pod preferencje doświadczonego i profesjonalnego gracza. Stalowa konstrukcja jest wytrzymała i antykorozyjna. Ponad to całe siedzisko jest pokryte pianką o wysokiej gęstości. Możliwość regulacji odchylenia oparcia jest do nawet 180 stopni. Podłokietniki 4D można regulować w czterech płaszczyznach. Za bezpieczeństwo siedzenia odpowiada pneumatyczny podnośnik klasy 4. Poliuretanowe kółka

Sprawdź MSI MAG CH120 X

Obudowa MSI MAG Vampiric 010

MAG VAMPIRIC 010 to perfekcyjnie zaprojektowana obudowa z panelem ze szkła hartowanego oraz podświetleniem ARGB. Charakter Drakuli, którym inspirowali się projektanci oddają ciemne barwy. Kompaktowość nie przeszkadza natomiast w tym, by pomieścić w tym casie płyty główne w standardzie od mini-ITX do ATX oraz chłodzenie CPU o wysokości do 167mm, karty graficzne o długości do 350mm. Nie zabrakło również możliwości instalacji radiatorów chłodzenia cieczą, których to długość maksymalna wynosić może 280mm. Cyrkulacja powietrza jest na znakomitym poziomie – możliwość montażu sześciu wentylatorów.

Sprawdź MAG Vampiric 010

Zasilacz MSI MAG A650GB

MAG A650BN to wysokiej jakości, budżetowy zasilacz o mocy 650W, który posiada certyfikat 80 PLUS Bronze. Wyposażony został w mechanizmy bezpieczeństwa takie jak: OCP, SCP, OPP, OVP, OTP. Wentylator o średnicy 120 milimetrów gwarantuje cichą i efektywną pracę. Długa, bo aż pięcioletnia gwarancja to potwierdzenie klasy premium produktu.

Sprawdź MSI MAG A650BM