MSI zaprezentowało nową myszkę Clutch GM51 Lightweight, a także klawiatury Vigor GK71 Sonic. Teraz przy zakupie wybranego produktu możesz liczyć na darmowe akcesoria w postaci podkładki pod mysz, podkładki pod nadgarstki oraz myszy GM41. Zobacz, co oferują nowe peryferia od MSI i co konkretnie zyskać możesz przy ich zakupie.

MSI nie zatrzymuje się z premierami kolejnych myszek i klawiaturl. Tym razem do arsenału smoczego producenta dołączają lekkie myszki Clutch GM31 Lightweight (już niedługo w sklepie) oraz Clutch GM51 Lightweight. Obydwa modele dostępne są w wersji przewodowej oraz bezprzewodowej. Oprócz nich w sklepie znalazła się nowa klawiatura – Vigor GK71 w wersji Sonic, wyróżniającej się customowymi przełącznikami od MSI, dostępnymi w wersji blue i red.

Z okazji premiery, producent przygotował promocję Rozświetl drogę do zwycięstwa, w której przy zakupie wybranego sprzętu możesz liczyć na gratisy w postaci akcesoriów i peryferiów. Zobacz, co mamy dla Ciebie!


Darmowe akcesoria w promocji

Z okazji premiery nowego sprzętu, MSI wystartował z promocją, w której zgarnąć można gratisy o wartości nawet 258 zł. Promocja potrwa od 3 do 23 kwietnia. Na jakie dodatki można liczyć? Sprawdź:

Po zakupie sprzętu, należy przejść na stronę promocji i wypełnić umieszczony tam formularz. W promocji liczy się sprzęt zakupiony w okresie trwania promocji, zaś sam formularz wypełnić należy najpóźniej do 7 maja. Warto się jednak pospieszyć, bo liczba gratisów jest ograniczona!MSI Clutch GM51 Lightweight

Oto topowa propozycja od MSI – mysz MSI Clutch GM51 Lightweight posiada wszystko to, czego wymaga się od gryzonia z najwyższej półki. Wersja przewodowa wyposażona została w sensor optyczny Pixart PAW-3395 z maksymalnym dpi na poziomie 26000 DPI, a także pooling rate wynoszącym aż 8000 Hz. Na jej bokach znajdziesz opatentowane podświetlenie Diamond Lightgrip, a sama mysz pochwalić się może także rozwiązaniem Motion Sync, upłynniającym rejestrowanie jej pozycji i ruchu pomiędzy każdą sekwencją odczytu sensora. Pod przyciskami znajdziesz przełączniki Omron o wytrzymałości do 60 mln kliknięć. Wymiary myszy to 122 x 65 x 45 mm, waga wynosi 75 gram, a dość wysoki grzbiet sprawi, że świetnie się sprawdzi do chwytu claw, relaxed claw i fingertip (przy większych dłoniach).

Mysz MSI Clutch GM51 Lightweight dostępna jest również w wersji Wireless. Wyposażona dokładnie tak samo jak wersja z kablem, posiada jednak niższy pooling rate (standardowo 1000 Hz) w związku z bezprzewodowym połączeniem 2,4 GHz. Brak kabla pozwala jednak na nieprzerwane 150 godzin rozgrywki na jednym ładowaniu w maksymalnym komforcie. W zestawie otrzymasz dodatkową stację ładującą. W związku z obecnością akumulatora GM51 Wireless jest nieco cięższa i waży 85 gram. Wymiary pozostają te same.


Sprawdź myszki MSI Clutch GM51 LightweightMSI Vigor GK71 Sonic

Najnowsza klawiatura od MSI – MSI Vigor GK71 Sonic – to kolejny model pełnowymiarowy, który pochwalić się może licznymi ciekawymi funkcjami. Przede wszystkim sprzęt został wyposażony w customowe przełączniki MSI Sonic w wersji Blue (clicky) oraz Red (linear). Przełączniki w GK71 Sonic Blue charakteryzują się wyraźną informacją zwrotną o nacisku, klawisz aktywuje się na poziomie 1,4 mm przy maksymalnym dystansie na poziomie 3,5 mm, zaś siła aktywacji wynosi 45g. Przełączniki w GK71 Sonic Red z kolei to klasyczne liniowce, wstępny ruch to 1,9 mm, pełen ruch to 4 mm, a siła aktywacji wynosi 35g.

Sprzęt pochwalić się może także keycapami MSI ClearCaps, które cechują się całkowitą przezroczystością poniżej wierzchniej części z legendami. Daje to niepowtarzalne wrażenia przy pełnym podświetleniu RGB. Świetnie prezentuje się także cały top, wykonany z metalu, a całości dopełnia dołączana do zestawu miękka podkładka pod nadgarstki.


Sprawdź klawiatury MSI Vigor GK71 Sonic