Aukey KM-P6, KM-P7 i KM-P8 to nowe podkładki pod mysz w ofercie tego producenta. Dostępne w trzech rozmiarach oferują unikalne podświetlenie RGB na krawędziach. Wykonane z grubej tkaniny, z gumowym spodem oraz obszytymi bokami podkładki będą ciekawym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy chcą rozświetlić swoje stanowisko.

Szukasz nowej podkładki? To świetnie się składa! Sprawdź nowe podkładki z podświetleniem RGB od Aukey - modele KM-P6, KM-P7 i KM-P8. Dostępne w różnych rozmiarach sprawdzą się w różnych zastosowaniach - zarówno w grach, pracy, jak i w codziennym użytkowaniu. Swoją drogą słyszeliśmy, że świetnie komponują się z biurkiem gamingowym Aukey LY113 oraz fotelem Aukey GC-A01. ?


Aukey KM-P6

Aukey RGB Mose Pad KM-P6 to podkładka pod mysz o wymiarach 800 x 300 x 4 mm. Solidne wykonanie i połączenie tkaniny z antypoślizgową gumą, a do tego waga 650 gram zapewnia stabilne położenie KM-P6 na powierzchni biurka. Ta wersja rozmiarowa to idealna opcja dla osób, które preferują ustawienie na podkładce zarówno myszkę, jak i klawiaturę. Dzięki temu rozwiązaniu powierzchnia robocza dla myszki może być różna w zależności od ustawienia klawiatury. Nie będzie również problemu z “kończeniem się” podkładki przy długich ruchach naszym gryzoniem.

Sam kontroler RGB pozwala na ustawienie jednego spośród 16,8 mln kolorów w 10 różnych efektach świetlnych. Można to wykonać ręcznie z wykorzystaniem przycisku, lub za pomocą oprogramowania G-aim Control Center, którego pobrać można ze strony producenta. Można w nim ustalić również poziom jasności oraz prędkość danych efektów, a także zsynchronizować jej działanie z innymi sprzętami od Aukey. Cena? 99 zł.

Sprawdź Aukey KM-P6

Aukey KM-P7

Kolejny model to nieco większy wariant. Aukey KM-P7 posiada wymiary 900 x 400 x 4 mm i waży 990 gram. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy oczekują jak największej powierzchni roboczej dla myszy i klawiatury (ale jeśli szukasz prawdziwego giganta, zerknij na Aukey KM-P4 XXXL!).


W przypadku tej podkładki również mamy podświetlenie RGB, sterowane z wykorzystaniem przycisku. Dostępnych jest siedem różnych kolorów (czerwony, zielony, niebieski, żółty, cyan, purpurowy, biały), a także cztery efekty świetlne. KM-P7 kupić można za 109 zł.

Sprawdź Aukey KM-P7

Aukey KM-P8

Najmniejsza z całego zestawienia jest z kolei Aukey KM-P8. Z wymiarami 450 x 400 mm stanowi kompaktową alternatywę, która sprawdzi się idealnie na biurkach z mniejszą powierzchnią, na stanowiskach z laptopem gamingowym lub zwyczajnie w sytuacji, kiedy użytkownik preferuje mniejszą przestrzeń roboczą dla myszki. Podobnie jak w innych modelach, możemy tutaj liczyć na wodoodporną tkaninę, gumowy spód oraz solidne obszycie.

Podobnie też jak w przypadku KM-P7, KM-P8 posiada podświetlenie RGB z 7 kolorami i 4 efektami. Dostępna jest w cenie 69 zł.


Sprawdź Aukey KM-P8