MSI nie śpi, tylko stale poszerza swoją ofertę i dostosowuje ją do potrzeb klientów! Takim sposobem jest i ona – Clutch GM41 LIGHTWEIGHT – pierwsza bezprzewodowa mysz wypuszczona na rynek przez producenta.

Nowość od MSI jest tak naprawdę bardzo podobna do standardowej wersji „gryzonia” Clutch GM41 Lightweight już od jakiegoś czasu znanego na rynku. Różnica jest jednak taka, że w nowej odsłonie pojawiła się opcja bezprzewodowego połączenia. Prawdopodobnie znajdzie ona uznanie u gamerów, którzy nie lubią wijącego się na biurku kabla.

Precyzja bezprzewodowej technologii

W Clutch GM41 Lightweight Wireless zastosowano jedną z najnowszych bezprzewodowych technologii 2.4G RF, która powoduje, że opóźnienie zredukowane jest do jednej milisekundy. Daje to wynik około 10 razy szybszej reakcji niż w przypadku standardowych myszy bezprzewodowych dostępnych na rynku. Ponad to wysokiej jakości czujnik optyczny PixArt PAW 3370 gwarantuje czułość na poziomie 20 000 DPI oraz śledzenie ruchu 400 IPS. Znikoma waga i długi czas pracy na baterii

Nowa mysz Clutch GM41 waży zaledwie 74 gramy, co daje możliwość długiego grania bez uczucia zmęczenia lub nadwyrężenia ręki. Symetryczny i opływowy kształt natomiast dostosuje się do każdej dłoni, a boczne gumowe nakładki gwarantują komfort użytkowania. Na baterii możemy pracować aż do 80 godzin! Samo ładowanie gryzonia nie zajmie natomiast więcej niż 90 minut. W sytuacji, gdy niespodziewanie mysz opadnie z sił można użyć dedykowanego kabla MSI FriXionFree i dalej korzystać ze sprzętu.

 

SPRAWDŹ BEZPRZEWODOWĄ MYSZ CLUTCH GM41 


Wytrzymałe przełączniki mechaniczne i podświetlenie RGB

W Clutch GM41 Lightweight zastosowano niezawodne przełączniki OMRON, które wytrzymają ponad 60 milionów kliknięć. Podświetlenie RGB z możliwością indywidualnego wybrania efektu i konfiguracji z pozostałymi podzespołami wyposażonymi w RGB to już standard, którego nie mogło zabraknąć w produkcie stworzonym dla gamera. W celu ustawienia dodatkowych parametrów takich jak kontrola mapowania przycisków, zmiana DPI lub oświetlenia posłuży dedykowana aplikacja od MSI – Dragon Center.


SPRAWDŹ INNE GRYZONIE Z SERII CLUTCH OD MSI