MSI zaskakuje kolejną letnią promocją! Tym razem taniej zakupić możemy gamingowy kontroler bezprzewodowy GC30 oraz świetnej jakości słuchawki Immerse GH20. Zapoznaj się z promocją i śpiesz z zakupem – promocja trwa do 4 lipca! 

Stary kontroler do gry nie jest już tak wydajny i ładny jak po zakupie? A może potrzebujesz nowych słuchawek, które wygodnie ułożą się na Twojej głowie i pozwolą usłyszeć każdy dźwiękowy detal? MSI w swojej nowej promocji oferuje te dwa produkty w nowej, atrakcyjnej cenie!  

MSI Force GC30 za 119 zł

Kod rabatowy: GC30_119

MSI Force GC30 to kompatybilny bezprzewodowy kontroler, który sprawdzi się zarówno przy zastosowaniu z konsolami, a także urządzeniami mobilnymi oraz komputerami. Może zatem pełnić alternatywę dla dedykowanych konsolowych padów. GC30 łączy się z urządzeniem głównym za pomocą technologii bezprzewodowej – można jednak również połączyć się tradycyjnie przy pomocy kabla.Przełączanie się między trybami pracy kontrolera nie powoduje przerywania gry! Przycisk spustowy posiada 256-stopniową symulację przyspieszenia, a zatem podczas grania w gry wyścigowe możliwa jest bardzo dobra kontrola prędkości pojazdu. Analogowe gałki wyróżniają się płynnym ruchem. Co z trwałością? Kontroler gwarantuje wytrzymałość do nawet 2 milionów kliknięć. Wewnątrz pada znajdują się także silniczki odpowiedzialne za wibrację. W zestawie znajduje się również specjalny kabelek OTG, który umożliwi podłączenie naszego urządzenia peryferyjnego do tabletu bądź smartfonu.

Kup gamepad MSI Force GC30!

 

MSI Immerse GH20 za 99 zł

Kod rabatowy: GH20_99

Słuchawki MSI Immerse GH20 to przede wszystkim komfort użytkowania, dzięki małej wadze wynoszącej 245 gramów. Za klarowny, pełen detali dźwięk oraz solidną linię basu odpowiedzialne są 40-milimetrowe przetworniki neodymowe.Jednokierunkowy mikrofon zamontowany w słuchawkach zbiera tylko źródło dźwięku, redukując hałas z otoczenia. Specjalny pop-filter z gąbki zatrzymuje uderzenia powietrza przy wypowiadaniu głosek wybuchowych. Na kablu znajduje się mini-pilot, którym można z łatwością regulować poziom głośności, a nawet wyciszać mikrofon. GH20 podłączysz do każdego urządzenia – Playstation, Xbox, PC, Nintendo Switch lub urządzenie mobilne.

Kup słuchawki MSI Immerse GH20!


Warunki promocji

Wybierz kontroler lub słuchawki (możesz oba!) i ciesz się z zaoszczędzonych nawet 70-ciu polskich złotych! Pośpiesz się – oferta trwa tylko do 4 lipca!