Promocja MSI Granko and Chill ruszyła w sklepie Blackwhite! Przy zakupie płyty głównej MSI Z590 PRO WIFI dostaniesz voucher o wartości 150 zł do wykorzystania na platformie Netflix. Jeżeli szukasz nowej płyty na socket 1200, sprawdź szczegóły!

Tym razem promocją została objęta płyta główna MSI Z590 PRO WIFI. Przy jej zakupie liczyć możesz na kilka miesięcy Netflixa w gratisie, albowiem rejestracji zakupionej płyty MSI przyznaje bon w wysokości aż 150 zł na tę platformę streamingową. Warto się pospieszyć, albowiem ilość bonów jest ograniczona.MSI Z590 PRO WIFI

Promocją objęty jest płyta główna MSI Z590 PRO WIFI. To dobrze znany model z podstawowej serii PRO, wyposażony w solidna sekcję zasilania oraz szereg najnowszych rozwiązań, takich jak PCIe 4.0, Ethernet 2.5G, WiFi 6e, czy złącza USB typu C o przepustowości do 20 Gb/s. Za audio w Z590 PRO WIFI odpowiada zintegrowany układ Realtek ALC897. Płyta obsługuje procesory Intel Core 10. oraz 11. generacji, od modeli Celeron, przez Pentium, Core i3, Core i5, Core i7, na Core i9 kończąc.

Na płycie zamontować można dyski SSD oraz HDD ze złączem SATA (max 6), a także do trzech wysokowydajnych dysków NVMe na złącze M.2 (dwa w standardzie PCIe 3.0, jeden w standardzie PCIe 4.0). Wśród wewnętrznych złącz nie zabrakło USB-C, PCIe 4.0 x16, szereg złącz zasilania, audio oraz USB starszych generacji. Na tylnym panelu w MSI Z590 PRO WIFI znaleźć można złącza video (HDMI, DisplayPort), wyjścia USB (1x USB-C, 2x USB 3.2 Gen.1, 1x USB 3.2 Gen.2, 4x USB 2.0), a także sześć wyjść audio jack, złącze RJ-45 oraz dwie anteny Wi-Fi, dołączane do zestawu.


Regulamin promocji

Zasady promocji Granko and chill nie różnią się od minionych promocji. Po zakupie MSI PRO Z590 WIFI wystarczy udać się na stronę producenta, tam wypełnić formularz rejestracji zakupu, dołączyć fakturę i poczekać na przesłanie nagrody drogą elektroniczną.

Warto się pospieszyć, albowiem w puli znalazło się tylko 50 voucherów. Promocja potrwa do 9 października lub do skończenia voucherów, zaś weryfikacja zgłoszenia i wysyłka nagrody potrwają maksymalnie do 18 listopada.


Kup MSI Z590 PRO WIFI