Czas na kolejną promocję od MSI! Tym razem smoczy producent postanowił uzupełnić arsenał graczy ciekawymi gadżetami i akcesoriami przy zakupie klawiatury, myszki lub kontrolera. Maksymalnie zyskać można dodatki o wartości 200 zł, więc warto przyjrzeć się ofercie.

 

Co można zyskać?

Jak to miało miejsce w innych promocjach od MSI, dodatkowe gadżety odbierzemy po zakupie wybranych produktów. Tym razem do wyboru mamy trzy peryferia, a do każdego z nich dodawane są różne rzeczy.

Zacznijmy od najwyższego pułapu, czyli gadżetów o deklarowanej przez producenta wartości 200 zł. Przy zakupie klawiatury mechanicznej MSI GK60 otrzymamy podkładkę pod mysz MSI Agility GD20 oraz myszkę MSI GM10. W jednym zdaniu – kupując tylko klawiaturę, uzupełnić możemy praktycznie całe stanowisko.

Drugą nagrodę odbierzemy przy zakupie myszy MSI Clutch GM50. Po rejestracji zakupu otrzymamy smoczą czapkę z daszkiem od MSI, na której znalazł się haft popularnego smoka. Cóż, osobiście muszę przyznać, że wygląda ona naprawdę ciekawie. Producent określił jej wartość na 110 zł.

Ostatni gadżet zgarnąć można za zakup kontrolera MSI GC30 lub GC20. W tym przypadku gratisem jest smoczy plecak o deklarowanej wartości 100 zł.

Warunki

Warunki promocji nie są specjalnie „wyśrubowane”. Ważne, aby zakupić sprzęt w terminie 12.08.2019 – 25.08.2019. Producent zastrzega sobie termin do 30 dni na weryfikację zgłoszenia.

Aby odebrać nagrodę, wystarczy zarejestrować produkt na stronie promocji. Należy tam wpisać model zakupionego sprzętu, swoje dane, nazwę sklepu oraz dołączyć potwierdzenie zakupu w formie elektronicznej (kopia lub zdjęcie faktury/paragonu).

Czy warto?

Chociaż promocja nie jest tak spektakularna jak ta z obudowami MSI Gungnir, stanowi ona świetną opcję dla wszystkich osób, które rozważają zakup jeden z produktów nią objętych. Na uwagę zasługuje zwłaszcza pierwsza opcja z klawiaturą, gdzie do zgarnięcia jest mysz i podkładka. Co prawda nie jest to najwyższa półka, ale stanowi idealny komplet zapasowy lub taki na przeczekanie.