Produkty Corsair teraz taniej w sklepie Blackwhite.TV! Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w promocji Wracamy na Studia! Na wyprzedaży znalazł się potężny zasilacz, obudowa  Obsidian 500D RGB SE, a także chłodzenia na procesor i wentylatory!

Nie wiem jak Ty, ale ja uwielbiam promocje. Zwłaszcza te, w których mogę nieco taniej kupić produkty dobrej jakości, o których zakupie myślałem już wcześniej. Dlatego właśnie wraz z Corsair dobraliśmy ciekawe podzespoły, które teraz możesz kupić najtaniej w sieci!

Produkty na promocji

Jeżeli szukasz wydajnego chłodzenia na procesor, mam dla Ciebie dwie propozycje. Pierwsza z nich to chłodzenie wodne AiO Corsair H115i PLATINUM RGB, zaś druga to przepotężne chłodzenie powietrzne Corsair A500. Obydwa produkty możesz teraz kupić taniej w promocji Wracamy na studia!

Corsair H115i PLATINUM RGB to konstrukcja wyposażona w radiator 280 mm oraz dwa wentylatory ARGB 140 mm. Chłodzenie AiO poradzi sobie z wielordzeniowymi procesorami, a także dzięki wbudowanym profilom i możliwości samodzielnej regulacji pracy pozwoli dopasować chłodzenie pod kątem wydajności oraz maksymalnej głośności pompki i wentylatorów. Teraz chłodzenie dostępne jest w promocji, przecenione z 699 zł na 549 zł!

Sprawdź Corsair H115i za 549 zł!

Drugim chłodzeniem procesora w promocji jest Corsair A500. To potężny, jednowieżowy cooler powietrzny z dwoma wysokowydajnymi wentylatorami Corsair ML120. Pracują one w zakresie od 400 do 2400 obrotów na minutę, zapewniając cichą pracę bez obciążenia oraz doskonałe odprowadzanie ciepła w “stresie”. Efekt? Jedno z najwydajniejszych chłodzeń powietrznych na rynku. Teraz przecenione aż o 38% z 469 zł do zaledwie 289 zł!

Sprawdź Corsair A500 za 289 zł!


Oprócz coolerów na procesor, w promocji znalazły się: zasilacz Corsair HX1200, obudowa Corsair Obsidian 500D RGB SE oraz zestaw trzech wentylatorów Corsair ML Pro RGB. Wszystkie dostępne w niższych cenach!

Sprawdź wszystkie produkty w promocji!

Warunki promocji

Promocja Wracamy na studia potrwa do 28 września lub do wyczerpania zapasów. Warto się pospieszyć, albowiem liczba dostępnych podzespołów w promocji jest ograniczona. Nie trzeba również wpisywać żadnych kodów rabatowych, albowiem obniżone ceny są już dostępne na stronie produktu.

Jeżeli szukasz chłodzenia procesora, obudowy, potężnego zasilacza lub wentylatorów ARGB do obudowy - ta promocja będzie idealna dla Ciebie. Corsair oferuje produkty wysokiej jakości, bardzo popularne wśród graczy w naszym kraju.


Przejdź na stronę promocji!