Przez żołądek do serca? Taki plan ma MSI w swojej drugiej promocji świątecznej, która tym razem obejmuje peryferie, w tym myszki, klawiatury, podkładkę i słuchawki. Ile możemy zyskać, jakie konkretne modele wchodzą w skład promocji oraz czy to się opłaca?

Lista peryferii objętych promocją

Pierwsza promocja obejmowała obudowy, a w tej do akcji wkraczają klawiatury, myszki, słuchawki, a nawet podkładka. Producent cały arsenał podzielił na cztery osobne pule.

Do pierwszej puli z 30 zestawami z padem SteelSeries Stratus oraz podkładką GD20 (niestety bez vouchera Pyszne.pl) kwalifikują się:

Kolejne pule, wśród których już są dodatkowo zawarte vouchery Pyszne.pl, to już pojedyncze produkty:


Jak otrzymać promocyjny sprzęt i vouchery

Aby tradycji stało się zadość, znów napiszę, że należy udać się na stronę promocji i tam za pomocą formularza dokonać zgłoszenia zakupu. Dołączyć należy skan lub zdjęcie dowodu zakupu. Akcja potrwa do 29 grudnia 2019 roku.

Standardowo weryfikacja zgłoszeń trwa 30 dni, zaś wysyłka kolejne 30 dni. Tym razem jednak zdecydowanie warto czekać, bo szykuje się prawdziwy hit.

Czy warto?

Jak najbardziej, jeszcze jak! Weźmy na przykład taką mysz MSI Clutch GM11, która kosztuje 129 zł. Po jej zakupie możemy liczyć na… pada o wartości 150-200 zł oraz podkładkę! Tak samo ciekawie ma się sytuacja z podkładką MSI Agility GD60 za 179 zł, gdzie oprócz tego samego pada dostajemy jeszcze voucher Pyszne.pl na 50 zł.

Brać, nie gadać, póki są, bo liczba zestawów ograniczona. I dajcie znać później, co zamówiliście do jedzenia! :D