Teraz przy zakupie monitora od MSI możesz dostać grę Microsoft Flight Simulator 2020 za darmo! Dodatkowo, przy zakupie rozwiązań z wyższej półki oprócz samej gry dostaniesz również Joystick Thrustmaster T-Flight Hotas X. Jakie produkty są objęte promocją i do kiedy ona potrwa?

Oprócz promocji na peryferie od MSI, właśnie dochodzi promocja z nagrodami, które możesz dostać za zakup monitorów! W zależności od wartości produktu, otrzymać można grę, grę w wersji premium lub grę premium oraz dodatkowy joystick, stworzony z myślą o symulatorach lotniczych. Poniżej znajdziesz listę wszystkich monitorów, objętych promocją Szkoła latania MSI, a także wymagania, jakie należy spełnić.

Szkoła latania MSI

Szczegóły promocji

Dokładnie dziś wystartowała promocja o nazwie “Szkoła latania MSI”. W jej ramach za zakup określonego monitora otrzymać możemy nagrodę, jaką jest popularny symulator lotniczy Microsoft Flight Simulator 2020, a w przypadku najdroższych modeli - również specjalny joystick Thrustmaster T-Flight Hotas X.

Pierwszą kategorią są monitory, za zakup których otrzymać można grę MS Flight Simulator 2020 Standard, o wartości 259 zł. Mowa tutaj o następujących monitorach:

MSI Optix promocja

Drugą grupą produktów są monitory z nieco wyższej półki, za których zakup otrzymać możemy nagrodę w postaci MS Flight Simulator 2020 Premium o równowartości 500 zł:

Ostatnia grupa to monitory z najwyższej półki, w skład których poza przedstawicielami z serii Optix pojawił się również reprezentant profesjonalnej linii Prestige. W przypadku tych monitorów liczyć możemy na grę MS Flight Simulator 2020 Premium, a także joystick Thrustmaster T-Flight Hotas X. Producent wycenia nagrody na 790 zł.

Warunki promocji

Promocja potrwa do 4 października 2020 roku lub wyczerpania zapasów. Na jeden paragon przypada jedna z nagród do odebrania. MSI zastrzega sobie również 30 dni roboczych na weryfikację zgłoszenia oraz 30 dni roboczych na wysyłkę, lecz cała procedura na ogół trwa o wiele szybciej.

Aby otrzymać nagrodę, po zakupie monitora należy udać się na stronę promocji i tam kliknąć przycisk “Odbierz” przy pasującej pozycji. Konieczne będzie wypełnienie formularza promocyjnego oraz przesłanie dowodu zakupu w postaci zdjęcia lub skanu. Szczegółowe informacje odnośnie nagród oraz warunków promocji można przeczytać w regulaminie.

Czy warto?

Promocja Szkoła latania MSI skierowana jest do wszystkich graczy, którzy szukają nowego monitora do gier. Gra Microsoft Flight Simulator nie należy do najtańszych, a cieszy się sporą popularnością, więc taki dodatek do zakupu z pewnością jest mile widziany. Jeżeli szukasz promocji na inne peryferie, koniecznie zajrzyj na zakładkę promocje na blogu.

Zakup monitora z większą rozdzielczością i/lub wyższym taktowaniem staje się coraz bardziej sensowny. Jeszcze niedawno mało kto realnie myślał o rozgrywce w rozdzielczości Ultra HD, lecz teraz, po premierze najnowszych kart Nvidii, gry w 4K przy już nie 60, ale nawet 120 FPS stają się czymś realnym.


Szczegóły promocji znajdziesz na stronie MSI.