Sprawdź promocję “Zbuduj Ruch Oporu” w Blackwhite.TV i zgarnij najnowszą grę Watch Dogs: Legion przy zakupie wybranych monitorów MSI! Wśród modeli objętych promocją znajdziesz zarówno popularne MSI MAG, droższe MSI MPG, w tym oczywiście modele z ekranem prostym i zakrzywionym.

Jeżeli planowałeś zakup monitora do gier, teraz możesz zgarnąć ekstra gratis! W promocji “Zbuduj Ruch Oporu” przy zakupie określonych modeli otrzymasz w gratisie grę Watch Dogs: Legion! Które produkty kwalifikują się do odbioru nagrody oraz jakie są warunki promocji? Poniżej wszystkie informacje na ten temat!

Monitory objęte promocją

Wśród modeli objętych promocją znalazło się całkiem sporo produktów z płaskim i zakrzywionym ekranem. Ceny modeli zaczynają się od 1300 zł. Wszystkie monitory zostały uporządkowane w cenie od najniższej.

Monitory MSI objęte promocją:

Jak odebrać Watch Dogs: Legion

Aby odebrać darmowy kod na grę Watch Dogs: Legion, po zakupie monitora objętego promocją należy udać się na stronę promocji. Następnie konieczne jest zalogowanie się na konto MSI lub jego założenie, rejestracja produktu i wgranie paragonu lub faktury, potwierdzającej zakup monitora.

Szczegółowe informacje odnośnie zakładania konta oraz rejestracji zakupionego przedmiotu, a następnie odebrania nagrody można znaleźć w tym poradniku.

Warunki promocji

Tak jak w przypadku innych promocji MSI, ta również nie łączy się z innymi. Należy również pamiętać o ograniczeniu w postaci jednego produktu na fakturę lub paragon, który upoważnia do odebrania jednego kodu na grę.

“Zbuduj Ruch Oporu” potrwa do końca listopada, tj. do 30.11.2020 lub do wyczerpania zapasów. 


Link do regulaminu: LINK