Zrób sobie prezent – kolejne dodatki przy zakupie obudów MSI

W świątecznej promocji MSI przygotowało kolejne pakiety dodatków, które otrzymamy po zakupie obudów MSI z serii Sekira, Gungnir oraz Vampiric. Wartość nagród wynosi 150 lub 200 zł, co w niektórych zestawieniach okazuje się naprawdę dobrym „dealem”!

Jakie obudowy kwalifikują się do promocji?

W gruncie rzeczy są trzy pule nagród, rozdzielone na każdą serię obudów od MSI – MAG Vampiric, MPG Gungnir i MPG Sekira. Jeśli chodzi o całkowitą rozpiskę modeli, prezentuje się ona następująco:

Jakie nagrody możemy otrzymać?

Wartości gratisów wynoszą 150 zł (dla obudów Vampiric i Gungnir) i 200 zł (dla obudów Sekira).

W przypadku obudów Vampiric 010 i 010M liczyć możemy na dodatek w postaci pada SteelSeries Stratus XL oraz Kontrolera RGB. Po zakupie MSI Gungnir 100, 100D lub 100P dostaniemy mysz MSI GM10, listwę LED oraz pada SteelSeries Stratus XL. Najwięcej dostaniemy przy zakupie obudów Sekira 500X, 500G i 500P – mysz MSI GM40, podstawkę pod kartę graficzną oraz pada.

Jak otrzymać nagrody

Standardowo o nagrody ubiegać się trzeba po dokonaniu zakupu. Zatem kiedy już kupimy sprzęt objęty promocją, przechodzimy na stronę producenta i tam za pomocą formularza zgłaszamy się po odbiór nagrody, umieszczając skan lub zdjęcie dowodu zakupu.

Producent zastrzega sobie czas 30 dni roboczych na weryfikację zgłoszenia i następne 30 dni na dostarczenie. To w sumie dwa miesiące oczekiwania, jednak uwierzcie mi – warto!

Czy warto?

Warte polecenia są dwie promocje – ta z MSI Mag Vampiric 010 za 239 zł MSI MPG Gungnir 100P za 329 zł. W obydwóch przypadkach możemy liczyć niemalże na pełną rekompensatę.

W pierwszym przypadku otrzymamy pada o przybliżonej wartości 150 zł i dodatkowo kontroler RGB, zaś w drugim pada, mysz o wartości 100 zł i listwę LED. Otrzymać możemy zatem obudowy praktycznie za półdarmo.

Warto się jednak pospieszyć, albowiem ilość promocyjnych zestawów jest ograniczona!

Więcej informacji na stronie producenta.