• 3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless Bluetooth Edition

Symbol: 3DX-700119
1799.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Przesyłka Kurierska (Pobraniowa) 0
Poczta Polska za Pobraniem (Pocztex Kurier Pobraniowy) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Pobranie) 0
Przesyłka Kurierska 0
InPost Paczkomaty 24/7 0
Poczta Polska (Pocztex Kurier) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 0
ORLEN Paczka 0
Dostępność 1 szt.

Manipulator 3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless - edycja z połączeniem Bluetooth

Prezentowany manipulator to produkt wprost stworzony do efektywnej i wydajnej pracy mobilnej specjalistów CAD. Pozwala nie tylko na szybkie i intuicyjne modyfikacje modeli 3D, ale też na programowanie przycisków 3Dconnexion Keys czy prosty dostęp do funkcji Control, Shift, Alt, Esc, oszczędzając tym samym czas potrzebny na to, by korzystać z nich na tradycyjnej klawiaturze. Co istotne, model ten pozwala wykorzystać podczas pracy łączność bezprzewodową - i to nie tylko przez WiFi, ale także przez Bluetooth. A na jednym tylko ładowaniu akumulatora pracować może nawet przez miesiąc (przy założeniu, że użytkownik pracował będzie przez 8 godzin, 5 dni w tygodniu). Więcej szczegółów dotyczących tego manipulatora 3Dconnexion przedstawiamy w dalszej części opisu.

Automatyczne wykrywanie środowiska aplikacji i inteligentne klawisze funkcyjne

Manipulator 3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless Bluetooth Edition to model, który potrafi w sposób automatyczny rozpoznać środowisko aktywnej aplikacji. Gdy tak się stanie, w dalszej kolejności przypisuje on odpowiednie polecenia do inteligentnych klawiszy funkcyjnych (tych dużych klawiszy jest w tym modelu aż cztery). Dzięki takiemu rozwiązaniu praca użytkownika przebiega dużo sprawniej i bardziej komfortowo. 

Wizualizacja komend na wirtualnym wyświetlaczu

Model 3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless Bluetooth Edition wyposażony został w wirtualny wyświetlacz. Pozwala on na niezwykle wygodną dla użytkownika wizualizację komend, które przypisane zostały do inteligentnych klawiszy funkcyjnych na ekranie monitora. Dla osoby korzystającej z tego modelu manipulatora oznacza to oczywiście możliwość lepszego skoncentrowania się na wykonywanych zadaniach, a tym samym zwiększenie poziomu efektywności pracy.

Niezawodność i wysoka responsywność bez względu na metodę połączenia

Dzięki łączności bezprzewodowej użytkownik modelu 3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless Bluetooth Edition ma dużo większą swobodę pracy. Urządzenie pozwala na połączenie (w czasie rzeczywistym) z zawartością 3D za pomocą technologii 3Dconnexion 2.4GHz, ale też przez Bluetooth Low Energy. Co istotne, jak najbardziej możliwa jest również praca z modelem podłączonym za pomocą przewodu - wybór należy wyłącznie do użytkownika. Warto przy tym dodać, iż łącząc się za pomocą uniwersalnego odbiornika 3Dconnexion, przez Bluetooth bądź też Keyboard Pro może on cieszyć się taką samą niezawodnością i stopniem responsywności, jak ma to miejsce przy połączeniu z użyciem kabla.

Nawet miesiąc działania na jednym ładowaniu

Model 3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless Bluetooth Edition to urządzenie, które specjalista CAD może mieć zawsze w zasięgu ręki. Co więcej, może korzystać z niego nawet przez miesiąc na jednym tylko ładowaniu (przy założeniu, że będzie się to odbywać przez 8 h dziennie, 5 dni w tygodniu). To ogromny plus tego modelu, dający użytkownikowi dużą swobodę i dodatnio wpływający na komfort pracy.  

Szybki dostęp do często używanych funkcji

A skoro już o komforcie pracy mowa, warto podkreślić, że w modelu 3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless Bluetooth Edition użytkownik ma bardzo prosty dostęp do takich funkcji jak Alt, Esc, Control i Shift, a więc tych często używanych. Nie musi tracić czasu, by za każdym razem przenosić dłoń z manipulatora na klawiaturę, co oczywiście oszczędza mnóstwo czasu i zwiększa efektywność pracy nad każdym projektem.

Ergonomiczna podpórka pod nadgarstek

Ciekawym i bardzo przydatnym - przede wszystkim z punktu widzenia ergonomii - dodatkiem do modelu manipulatora 3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless Bluetooth Edition jest podpórka pod nadgarstek. Została ona pokryta specjalnym materiałem i pozwala na wygodną pracę z urządzeniem, jako że umożliwia precyzyjne ułożenie ręki użytkownika na drążku kontrolnym 3Dconnexion. Nawet długie godziny spędzone na wytężonej pracy łączą się dzięki temu rozwiązaniu ze znacząco mniejszym zmęczeniem nadgarstka.

Dane techniczne 3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless Bluetooth Edition

Czujnik: wykorzystujący sześć stopni swobody ruchu (6DoF)

Liczba klawiszy: 15 klawiszy

Klawisze pomocnicze klawiatury: Ctrl, Alt, Shift, Esc

Klawisze funkcyjne: 4 klawisze

Komunikacja: Bezprzewodowa

Interfejs: WiFi, 2.4GHz, Bluetooth

Wyświetlacz: Wirtualny

Dodatkowe informacje: Podpórka na nadgarstek

Kolor: Czarny

Długość:204 mm

Szerokość: 142 mm

Wysokość: 58 mm

Waga: 549 g

Dołączone akcesoria: Etui, Odbiornik USB, Kabel USB-C do USB-A

Gwarancja:    36 miesięcy (gwarancja producenta)

Kod producenta:   3DX-700119

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie