• Cougar 450K

Symbol: 450K US
Brak towaru
229.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.99
InPost Paczkomaty 24/7 9.99
Poczta Polska (Pocztex Kurier) 9.99
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 9.99
Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Pobranie) 11
Poczta Polska za Pobraniem (Pocztex Kurier Pobraniowy) 12
Przesyłka Kurierska 14
Przesyłka Kurierska (Pobraniowa) 16
Dostępność 0 szt.

Cougar 450K - Mechanik Hybrydowy

Hybrydowa klawiatura mechaniczna

COUGAR 450K daje Ci wszystkie funkcje, których można oczekiwać od wysokiej klasy klawiatura do gier. Dzięki hybrydowym przełącznikom mechanicznym, 450K zapewnia pełną prędkość działania klawiatury mechanicznej i trwałość znacznie powyżej innych klawiatur w swojej klasie.

450K także zapewnia imponujące możliwości dostosowania, makra, ustawianie i dostosowanie kilku kluczowych ustawieniach klawiatury. Wszystkim możesz zarządzać przez bardzo przyjazny interfejs użytkownika Cougar UIX. Wyposażyliśmy naszą klawiaturę we wbudowaną pamięć (o pojemności do 3 profili) i możliwość ustawienia jednego z trzech kolorów podświetlenia, aby odróżnić je wizualnie. Wszystko to i wiele więcej czeka na Ciebie.

Duża wytrzymałość wraz z wodoodpornością

W ferworze walki nie zawsze można sobie pozwolić, aby być delikatny. Szybkie ruchy są w akceptowane, a jak gra się rozkręca to i nacisk na klawisze staję się coraz bardziej silny. 450K jest w stanie wytrzymać intensywne sesje gier, posiada coś więcej. Nawet najbardziej trwałe klawiatury mechaniczne często umierają, jeśli rozleje się na nie wodę. To nie dotyczy Cougar 450K. Dzięki innowacyjnej konstrukcji, COUGAR 450K pozwala skupić się na wygranej i przestać się martwić o cokolwiek innego.

UIX + Wbudowana pamięć

Sterownik UIX pozwala dostosować funkcjonalność klawiszy klawiatury, definiować makra i modyfikować wiele ważnych ustawień klawiatury. Wszystko to odbywa się za pomocą bardzo intuicyjnego interfejsu, który jest kompatybilny z innymi produktami COUGAR.

Po skonfigurowaniu wszystkich ustawień, wbudowana pamięć 450K pozwoli na zabranie ze sobą do trzech profili konfiguracyjnych gdziekolwiek będziesz chciał.

3 Kolory podświetlenia

COUGAR 450K zawiera podświetlenie, aby dać Ci możliwość gry w ciemnym otoczeniu, a dzięki różnym kolorom, rozpoznasz w każdej chwili, który z trzech profili jest aktualnie aktywny.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie