• Cougar Deathfire EX (US Layout) Zestaw - klawiatura + mysz

Symbol: CGR-WXNMB-DF2
199.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 6
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 6
Poczta Polska (Pocztex Kurier) 7
Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Pobranie) 7.5
Paczkomat (INPOST) 8
Poczta Polska za Pobraniem (Pocztex Kurier Pobraniowy) 8.5
Przesyłka Kurierska 12
Przesyłka Kurierska (Pobraniowa) 15
Dostępność 4 szt.

Zestaw Cougar Deathfire EX klawiatura + mysz zapewnia użytkownikom wszystko to, czego potrzebuje nowoczesny gracz. Precyzja, funkcjonalność i design tworzą tutaj genialną symbiozę równych sobie. Klawiatura posiada hybrydowe, mechaniczne przełączniki i wyposażona jest w najważniejsze funkcje jak klawisz Win-Lock, klawisze mutlimedialne i anti- ghosting. Konstrukcja myszy oparta jest na wysokowartościowych mikroprzełącznikach Omron, mysz może być obsługiwana przez lewo- i praworęcznych użytkowników i umożliwia regulację zakresu DPI także podczas jej używania. W tej kolejnej wersji modelu myszy oba urządzenia dysponują ulepszonym podświetleniem LED, w ramach którego użytkownik ma do wyboru 8 kolorów i atrakcyjne efekty świetlne.

Zestaw Deathfire-EX skupia się na istotnych i najważniejszych funkcjach, które potrzebne są graczom; na próżno szukać tu zbędnych rozwiązań. Cechą szczególną klawiatury Deathfire-EX są przede wszystkim mechaniczne przełączniki hybrydowe, które dbają o wyczuwalny i słyszalny feedback klawiszy, charakterystyczny jedynie dla mechanicznych klawiatur. Firma Cougar chce konkurować z klawiaturami o konstrukcji mechanicznej, co jej się zresztą bardzo dobrze udaje.

Poza tym klawiatura ta za pomocą klawisza funkcyjnego FN umożliwia korzystanie z systemu sterowania mediami, którego bogate funkcje multimedialne rozmieszczone są na klawiszach F. Za pomocą klawisza Win-Lock można zablokować Windows-Key, tak żeby w ferworze walki online po przypadkowym kliknięciu obok nie wyjść na pulpit. Dla zapewnienia pełnej swobody i najwyższego stopnia indywidualizacji możliwa jest zamiana klawiszy WASD i strzałek. Całości dopełniają anti-ghosting dla jednoczesnego wciśnięcia aż do 19 kalwiszy oraz gumowane stopki klawiatury. Dokładna kontrola za pomocą myszy Deathfire-EX!

Mysz Deathfire-EX-Maus posiada precyzyjny oraz szybki sensor optyczny i jest wyposażona łącznie w dwa główne przyciski, dwa przyciski kciukowe i jeden przycisk na grzbiecie, które, dzięki mikro przełącznikom o wysokiej jakości marki Omron, posiadają bardzo długą żywotność i gwarantują minimum 5 milionów kliknięć. Rolka myszy służy dodatkowo jako przycisk. Ze względu na projekt pomyślany dla oburęcznych (ambidextrous-design) mysz Deathfire-EX można obsługiwać prawą lub lewą ręką. Przełącznik DPI na spodzie myszy umożliwia na bieżąco zmianę zakresu DPI (500 / 1.000 / 1.500 / 2.000). Wygląd oraz podświetlenie LED

Firma Cougar zachowała w wyglądzie klawiatury i myszy Deathfire-EX względną prostotę. Oba urządzenia wejścia są zaprojektowane w eleganckiej czerni, przy czym powierzchnia klawiatury ma sprawiać wrażenie wyszczotkowanego aluminium. Jeśli chodzi o oświetlenie, producent Cougar wyposażył ten model w znacznie więcej możliwości pod kątem indywidualnych potrzeb użytkownika niż w wypadku poprzedniej wersji. Oba urządzenia wejścia można podświetlić w ośmiu możliwych kolorach (białym, żółtym, niebieskim, pomarańczowym, turkusowym, zielonym, fioletowym, czerwonym). Mysz może pracować albo w trybie podświetlenia o nazwie efekt breathing, w którym zmieniają się kolory lub w trybie stałego podświetlenia w jednym kolorze. Natomiast oświetlenie klawiatury jest jeszcze bardziej niezwykłe, ponieważ cała krawędź klawiatury świeci się w ośmiu kolorach możliwych do wyboru, można też wybrać osiem efektów świetlnych (rainbow (tęcza), 1 rainbow 2, breathing (świecenie myszy w jednym kolorze, gaśnięcie po kilku sekundach i wznowienie świecenia w innym kolorze), wave (fala –płynne przechodzenie jednego koloru w drugi), constant, rhythm, customize, ripple (rozchodzenie się kolorów jak fale). Jest też możliwość regulowania natężenia oświetlenia lub też dezaktywowania regulacji.

Cechy:

- Zestaw o dobrej jakości złożony z myszy i klawiatury, US-Layout (układ klawiatury US)

- Klawiatura z hybrydowymi mechanicznymi przełącznikami.

- Mysz z mikroprzełącznikami Omron dla zapewnienia długotrwałej żywotności.

- Podświetlenie RGB w 8 różnych kolorach & 8 efektach.

- Win-Lock, klawisze multimedialne i anti-ghosting

- Regulacja zakresu rozdzielczości DPI (500, 1.000, 1.500, 2.000 DPI)

Klawiatura
Przełączniki: hybrydowe
Podświetlenie: 8 kolorów z 8 trybami
Kabel: 1,6m
Wymiary: 448 x 140 x 43 mm
Waga: 800 g
Myszka
Sensor: Optyczny ADNS-5050
DPI: 500/1000/1500/2000
Przełączniki: Omrona
Częstotliwość odświeżania: 1000Hz / 1ms
Kształt: uniwersalny
Kabel: 1,6m
Wymiary: 120 x 65 x 38 mm
Waga: 100 g
 • Zestaw bardzo mnie zaskoczył. Na klawiaturze pisanie jak i granie w gry jest bardzo wygodne. Myszka bardzo dobrze leży mi w dłoni i świetnie działa. Bardzo fajnym urozmaiceniem jest podświetlenie RGB w klawiaturze jak i w myszce. Serdecznie polecam ten produkt ze względu na niską cenę w stosunku do bardzo dobrej jakości produktów.
  Jakubek (2017-05-06)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Klawiatura i mysz zaskoczyły mnie mega pozytywnie. Na klawiaturze pisze się bardzo wygodnie. Myszka totalnie mnie zaskoczyła. W grze CS: GO wzrosła mi celność, celownik mi tak nie ucieka [more frags]. W Guild Wars sprawują się idealnie na wielkich bitwach WvW oraz szalonych Raidach. Poprzednio używałem membranówkę logitech k360 oraz myszona Steelseries Sensei Guild Wars 2 Edition [bardzo dobry zestaw ale już wysłużony]. Cougar zastąpił poprzedni zestaw i puki się nie zużyje to go nie wymienię. Ledowe podświetlenie na klawiaturze powoduje że siedząc przy komputerze jest jakoś "milej". Każdy zapalony Ledowiec to zrozumie! Tryby podświetlania wystarczyłyby nawet Ziemniakowi! W myszce podświetlenie też nie próżnuje, ale miło by było gdyby można było wykorzystać przycisk do podświetlania jako dodatkowy skill w GW2. Czego mi jeszcze brakuje w myszce? Zdecydowanie większej regulacji dpi na myszce bym mógł np. ustawiać co 100 dpi [najlepiej co 50 :P].
  Mikuna (2017-01-27)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie