• Cougar Revenger

Brak towaru
240.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.99
Poczta Polska (Pocztex Kurier) 9.99
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 9.99
Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Pobranie) 11
Poczta Polska za Pobraniem (Pocztex Kurier Pobraniowy) 12
Przesyłka Kurierska 14
Przesyłka Kurierska (Pobraniowa) 16
Dostępność 0 szt.

Sensor PMW 3360 - Dokładność bezwzględna

Cougar Revenger został wyposażony w sensor PMW 3360, który jest jest ostatecznym udoskonalenie szanowanej serii sensorów. Spójność i dokładność są dwoma kluczowymi hasłami, które definiują zachowanie czujnika użytego w myszy Revenger. Zdolność dostrojenia poziomu DPI do 12.000 DPI pozwoli Ci cieszyć się jego niezrównaną precyzję w szerokim zakresie sytuacji.

 

Wszystko czego potrzebujesz

COUGAR Revenger przynosi pełną funkcjonalność jakiej kiedykolwiek będziesz potrzebował podczas gry. Jego 6 przycisków pozwala na dostęp, aż do 21 różnych funkcji, w tym makr, skrótów i innych. Dzięki starannie umieszczonym przyciskom, w tym unikalny przycisk spustowy, dodatkowe funkcje staną się naturalne, niemal instynktowne. Oprogramowanie Cougar UIX pomoże Ci łatwo i intuicyjnie zarządzać całą mocą, abyś mógł jak najwięcej otrzymać ze swojej myszy. Wbudowana pamięć pozwoli na zapisanie aż do 3 pełnych profili ustawień oraz zabrać je ze sobą gdziekolwiek jesteś.

 

Zdominuj każdą powierzchnie

Z Revenger nie jesteś już ograniczony do jednego typu podkładki. Jego zaawansowana technologia śledzenia pozwoli Ci wykonywać precyzyjne ruchy, nawet na drewnianych i stalowych powierzchniach.

 

Spektakl barw

Revenger został podzielony na dwie strefy podświetlenia RGB. Obie pełnią znaczące funkcje w myszce. Po pierwsze, pozwala wiedzieć, którego profilu obecnie używasz, a po drugie, poprawia atmosferę podczas grania. Fakt, że dwie strefy podświetlenia (powierzchnia tylna + logo oraz wskaźnik poziomu DPI) są niezależne pozwala wykorzystać je do obu funkcji jednocześnie.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie