• FRITZ!WLAN Repeater 1750E

Brak towaru
330.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.99
InPost Paczkomaty 24/7 9.99
Poczta Polska (Pocztex Kurier) 9.99
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 9.99
ORLEN Paczka 9.99
Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Pobranie) 11
Poczta Polska za Pobraniem (Pocztex Kurier Pobraniowy) 12
Przesyłka Kurierska 14
Przesyłka Kurierska (Pobraniowa) 16
Dostępność 0 szt.

Wszędzie pełny zasięg WLAN

Wzmacniacz FRITZ!WLAN Repeater 1750E zapewnia maksymalny zasięg oraz błyskawiczną prędkość WLAN osiągającą w paśmie 5 GHz do 1300 Mbit/s. Możesz więc surfować w Internecie, nie widząc co chwilę obracającej się klepsydry, oraz pobierać dane i oglądać filmy w jakości HD bez problemów z płynnością odtwarzania, niezależnie od tego, w której części domu jesteś.

Prosta instalacja jednym naciśnięciem przycisku

Wzmacniacze FRITZ!WLAN Repeater 1750E umożliwiają nieskomplikowaną, automatyczną rejestrację za pomocą tzw. procedury WPS. Konfiguracja następuje po naciśnięciu przycisku: wzmacniacz i obsługujący WPS router, np. FRITZ!Box, łączą się ze sobą automatycznie. Wzmacniacz FRITZ!WLAN Repeater przejmuje odpowiednie ustawienia WLAN i jest natychmiast gotowy do użycia.

Bezprzewodowa wolność

Port LAN wzmacniacza pozwala na włączenie do sieci domowej nawet takich urządzeń sieciowych, które nie posiadają funkcjonalności WLAN. Wzmacniacz FRITZ!WLAN 1750 E łączy się wówczas bezprzewodowo z routerem nawet na taką odległość, która wcześniej wymagała instalacji przewodów. Jeśli natomiast przewody są już ułożone, wzmacniacz może połączyć się z routerem w trybie pracy „Mostek WLAN” przez zainstalowany kabel sieciowy lub za pomocą adaptera Powerline. Rozwiązuje to problemy związane z dużymi odległościami między urządzeniami.

Łatwa obsługa i możliwość aktualizacji

Od idealnego ustawienia po optymalny kanał bezprzewodowy: wzmacniacz wspomaga użytkownika diodami, kreatorami oprogramowania i przejrzystym interfejsem. Ponadto dzięki bezpłatnym aktualizacjom wzmacniacz FRITZ!WLAN Repeater 1750E korzysta z nowych właściwości.

Bezpieczne szyfrowanie sieci bezprzewodowej

Wzmacniacz FRITZ!WLAN Repeater obsługuje bezpieczne szyfrowanie WPA2 oraz standard WPA i WEP. Dzięki temu może być stosowany we wszystkich popularnych sieciach bezprzewodowych korzystających z powszechnie używanych rodzajów szyfrowania.

Waga [G] 151
Wysokość [mm] 155
Szerokość [mm] 76
Głębokość [mm] 62
Zasilanie Sieciowe
Moc nadajnika < 20 dBm
Antena 2.4 GHz/5 GHz/Dookólna/Wbudowana/Wewnętrzna
Gniazdo antenowe brak danych
Standardy sieciowe IEEE 802.11ac/IEEE 802.11b/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n/IPv6
Zabezpieczenia 40/128-bit WEP/Blokada rozgłaszania SSID/Filtrowanie adresów IP/Filtrowanie adresów MAC/Filtrowanie adresów URL/Filtrowanie portów/WEP/WMM/WPA/WPA Enterprise/WPA Personal/WPA-2 Personal
Zarządzanie HTTP
Temperatura pracy [C] 0-40
Wilgotność pracy [%] 10-90
Stan Potestowy
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie