• Klawiatura Dark Project KD87A Black PBT Mech. g3ms Teal

Symbol: DP-KD-87A-000105-GMT
Brak towaru
399.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.99
InPost Paczkomaty 24/7 9.99
Poczta Polska (Pocztex Kurier) 9.99
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 9.99
ORLEN Paczka 9.99
Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Pobranie) 11
Poczta Polska za Pobraniem (Pocztex Kurier Pobraniowy) 12
Przesyłka Kurierska 14
Przesyłka Kurierska (Pobraniowa) 16
Dostępność 0 szt.

Dark Project KD87A Black - klawiatura mająca wiele do zaoferowania

Ta kompaktowa klawiatura gamingowa 80% to model wyposażony w szereg udogodnień, które docenią przede wszystkim, chociaż nie tylko, zapaleni gracze. Mamy tu m.in. ręcznie smarowane woskiem przełączniki mechaniczne G3ms Sapphire, keycapy wykonane z odpornego materiału PBT (wytwarzane w technologii double-shot) oraz ręcznie smarowane stabilizatory mocowania PCB. Znakomitym i ważnym dodatkiem Klawiatury Dark Project KD87A jest także pełne podświetlenie RGB, którym użytkownik może oczywiście sterować, oraz podwójna izolacja akustyczna obudowy. Czytaj dalej i dowiedz się, co jeszcze ma do zaoferowania ta klawiatura gamingowa marki Dark Project.

Klawiatura gamingowa Dark Project KD87A - Elegancki i dopracowany design

Klawiatura Dark Project KD87A Black PBT to klasyczny model kompaktowy TKL (80%), wyposażony w 87 klawiszy, utrzymany w kolorach klasycznej czerni i charakteryzujący się minimalistycznym, pozbawionym zbędnych udziwnień designem. Już na pierwszy rzut oka widać, jak olbrzymią wagę producent przywiązał tu do najdrobniejszych szczegółów. Zarówno elegancka stylistyka, jak i kolorystyka modelu sprawiają, że bez problemu dopasuje się on do każdego praktycznie wyposażenia w pokoju gracza czy w biurze. Użytkownik ma tu dodatkowo możliwość regulacji podświetlenia RGB klawiatury i dostosowania go do własnych wymagań, o czym więcej za moment.   

Ręcznie smarowane przełączniki G3ms Sapphire + technologia HotSwap

W klawiaturze KD87A Black PBT producent zastosował doskonałej jakości przełączniki mechaniczne G3ms Sapphire. Nawiasem mówiąc, G3ms były pierwszymi przełącznikami, jakie zaprojektował zespół inżynierów firmy Dark Project. Ich ulepszona konstrukcja sprawia, że połączenie między częścią ruchomą a obudową odznacza się mniejszą powierzchnią. Dzięki temu zabiegowi udało się oczywiście znacząco zmniejszyć powierzchnię tarcia. Co równie istotne, przełączniki G3ms Sapphire są jeszcze na etapie produkcji ręcznie smarowane woskiem. Warto wspomnieć również o technologii HotSwap, albowiem to dzięki niej użytkownik może wymienić przełączniki bez demontowania klawiatury i bez konieczności korzystania z lutownicy. Rozwiązanie to sprawia ponadto, że ma on dużo większe możliwości w kwestii personalizacji i modernizacji swojej klawiatury. Istotną informacją dla osób, które spędzają przy komputerze wiele godzin będzie również to, iż przełączniki w Dark Project KD87A mają bardzo długą żywotność - aż 50 milionów kliknięć. Jeśli zaś chodzi o inne ważne parametry, to siła nacisku wynosi w ich przypadku 50 gramów, a moment aktywacji klawisza - 2 mm. 

Podświetlenie RGB dostosowane do indywidualnych wymagań

Gracze, którzy chcieliby wprowadzić własne ustawienia podświetlenia RGB, z pewnością nie będą zawiedzeni możliwościami, jakie oferuje w tej kwestii czarna klawiatura gamingowa Dark Project KD87A Black PBT. Użytkownik może tu sterować oświetleniem nie tylko za pomocą dedykowanego programu producenta, ale też posługując się samą klawiaturą. Do wyboru ma aż 16,8 mln kolorów RGB i oczywiście może modyfikować intensywność podświetlenia. Co bardzo ważne, w tym modelu pod każdym klawiszem umieszczona została osobna dioda LED. Wpłynęło to dodatnio zarówno na optymalne ukierunkowanie pojedynczej wiązki światła, jak i na ogólną efektowność podświetlenia. Użytkownik nie będzie miał najmniejszego problemu z tym, by dostosować je do swoich własnych oczekiwań bądź też zmienić pod konkretną grę w celu stworzenia odpowiedniego klimatu. 

Mechaniczna klawiatura Dark Project KD87A - Trwałe i odporne na ścieranie keycapy

Keycapy wykorzystane w kompaktowej klawiaturze Dark Project KD87A Black PBT wykonane zostały z odpornego na ścieranie materiału PBT, który odznacza się zwiększoną twardością. Technologia, którą wykorzystano podczas produkcji nosi nazwę double-shot. Podczas całego procesu dochodzi do połączenia form plastikowych (każdy klawisz składa się z dwóch osobnych form) w warunkach wysokiej temperatury i ciśnienia. Podwójnie formatowane symbole na keycapach, co bardzo istotne, nie ścierają się, i to nawet po długotrwałym i intensywnym używaniu. Jeśli miałeś okazję „utracić” na klawiaturze niektóre literki, zapewne wiesz, jak bardzo może być to frustrujące. Z tym modelem takiego problemu mieć nie będziesz. 

Stabilizatory o konstrukcji PCB Mount + dwupoziomowa izolacja akustyczna

Podczas procesu montażu klawiszy do klawiatury Dark Project KD87A Black PBT stabilizatory poddawane są ręcznemu woskowaniu, by nie wydawały nieprzyjemnych dźwięków, a ruchy klawiatury były płynne. Mamy tu do czynienia z konstrukcją PCB Mount, w której stabilizatory są mocowane do płytki drukowanej, by zniwelować w ten sposób drgania mechaniczne i rezonans dźwiękowy. Korzystając z tej klawiatury z pewnością docenisz fakt, że nawet duże klawisze, takie jak space czy enter, działają tu naprawdę cicho. Dodajmy jeszcze, iż dwupoziomowa izolacja akustyczna z użyciem pianki o wysokim współczynniku pochłaniania dźwięku umieszczona jest w tym modelu tam, gdzie płytka drukowana przymocowana jest do płyty obudowy, a także między płytą obudowy a jej dolną pokrywą. 

Zawartość zestawu

Poza samą klawiaturą KD87A Black PBT marki Dark Project użytkownik otrzymuje w zestawie kilka istotnych dodatków. Są nimi metalowy keycap puller, metalowy puller do przełączników, Kabel USB-C, 4 testowe przełączniki, a także instrukcja oraz karta gwarancyjna. 

Dane techniczne Dark Project KD87A Black PBT Mech. g3ms Teal (ENG):

 • Kolor: Czarny
 • Przełączniki: Mechanical G3MS Sapphire 50M
 • RGB: Tak
 • Keycap design: Cherry PBT double-shot, ENG
 • Materiał: PBT double-shot plastic 
 • Typ stabilizatora: Greased plate-mount
 • Ręczne smarowanie stabilizatora: Tak
 • Wsparcie dla HotSwap Tak
 • Software: Tak
 • Izolacja akustyczna obudowy: Tak (dwupoziomowa)
 • Amortyzatory gumowe pod spacją: Tak (redukcja hałasu)
 • Kod producenta: DP-KD-87A-000105-GMT

Sprawdź również: Klawiatura Dark Project Pro KD87A.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie