• Licencja FortiGuard UTP na 1 rok dla FortiGate 61F (FC-10-0061F-950-02-12)

Symbol: FC-10-0061F-950-02-12
4689.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Przesyłka Kurierska (Pobraniowa) 0
Poczta Polska za Pobraniem (Pocztex Kurier Pobraniowy) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Pobranie) 0
Przesyłka Kurierska 0
Poczta Polska (Pocztex Kurier) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 0
Dostępność 5 szt.

Licencja na 1 rok dla FortiGate 61F - pakiet zabezpieczeń Unified Threat Management

Kradzież danych, przejęcie witryny, zainfekowanie systemu, irytujący spam - to tylko przykłady działań, którymi posługują się cyberprzestępcy, i które bardzo negatywnie wpływać mogą na płynność działania firmy. Licencja FortiGuard UTP na 1 rok dla urządzenia FortiGate 61F to pakiet zabezpieczeń Unified Threat Management, zapewniający ochronę zarówno przed atakami sieciowymi, jak i przez e-mail. Dodatkowo Twoja firma otrzyma do niego wsparcie techniczne 24/7, a w przypadku awarii sprzętu wymieni urządzenie na nowe w ciągu 48 h, wysyłając je z centrum serwisowego Fortinet.

Przedłuż licencję - nie trać gwarancji na FortiGate 61F

Jeśli nie przedłużysz licencji, gwarancja na urządzenie FortiGate 61F skończy się już po roku. Ważne, by zachować tu ciągłość, jako że opóźnienie w przedłużeniu licencji może spowodować uzupełnienie gwarancji jedynie do 6 miesięcy. Tymczasem licencja FortiGuard UTP na 1 rok dla FortiGate 61F da Ci możliwość zaktualizowania oprogramowania FortiOS i uruchomi funkcje bezpieczeństwa, dzięki którym Twoje dane firmowe będą doskonale chronione.

Wiodąca w branży ochrona przed atakami cybernetycznymi

Licencja FortiGuard UTP na 1 rok dla FortiGate 61F natychmiast uruchomi szereg zabezpieczeń. Będą to nie tylko Antywirus czy Web Filtering, ale również m.in. IPS, zarządzanie zgodnością i anty spam. Co więcej, pakiet Unified Protection Bundle rozszerzy ochronę przed zagrożeniami na całą powierzchnię ataku cyfrowego, zapewniając wiodącą w branży ochronę przed zaawansowanymi atakami. Otrzymasz ponadto dostęp do chmury FortiSandbox Cloud. 

Służymy radą w doborze licencji i umożliwiamy darmowe testy urządzenia

Kontrola aplikacji, przeciwdziałanie spamowi, ochrona przed atakami z zewnątrz - to wszystko zapewni Twojej firmie licencja FortiGuard UTP na 1 rok dla urządzenia FortiGate 61F. Jeśli jednak nie masz pewności, czy jest to najlepsze rozwiązanie dla Twojego sprzętu albo nie wiesz, czy Twoja aktualna licencja nadal jest ważna, pomożemy Ci to sprawdzić. W tym celu skorzystaj z opcji Allegro "Pytanie do sprzedającego".

 

Nigdy nie wypróbowałeś FortiGate 61F? Teraz takie urządzenie możesz u nas wypożyczyć bez żadnych kosztów i bez zobowiązań. Sam się przekonaj, jak doskonały poziom ochrony zapewnia i podejmij decyzję po przeprowadzeniu testów. 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny