• Licencja Samsung MagicINFO 9

Symbol: BW-MIP70PA
1455.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Przesyłka Kurierska (Pobraniowa) 0
Poczta Polska za Pobraniem (Pocztex Kurier Pobraniowy) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Pobranie) 0
Przesyłka Kurierska 0
Poczta Polska (Pocztex Kurier) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 0
Dostępność 5 szt.

Samsung MagicINFO 9 – dożywotnia licencja na używanie programu

Jeśli już masz bądź zamierzasz nabyć dla swojej firmy monitor, bądź też kilka monitorów marki Samsung, to kompleksowe rozwiązanie pomoże Ci zarządzać treścią, urządzeniami oraz danymi. I to wszystko na jednej platformie. Automatyzacja rutynowych zadań, dogłębne monitorowanie zdalne, wygodne planowanie dynamiczne, raporty wizualne, pełna kontrola sprzętu – to tylko wybrane możliwości Samsung MagicINFO, korzystanie z których udostępnia oferowana licencja. Czytaj dalej i dowiedz się o innych zaletach tego produktu.

image

Analiza danych i raportowanie

Od tworzenia treści, aż po publikacje i dokładne monitorowanie – MagicINFO 9 to rozwiązanie o ogromnych możliwościach. Pomoże Ci nie tylko analizować dane odtwarzania, ale również dane sprzedaży. Wszystko po to, byś ostatecznie otrzymywał precyzyjne raporty dotyczące wydajności marketingowej, analizował je i wprowadzał w razie potrzeby wszystkie niezbędne modyfikacje. 

Zaawansowana funkcjonalność i intuicyjne zarządzanie

Dożywotnia licencja MagicINFO 9 umożliwia korzystanie ze wszystkich trzech komponentów programu, które nieprzerwanie ze sobą współpracują. Warto zwrócić tutaj uwagę na funkcję Author, która pozwala na korzystanie z prostych narzędzi służących tworzeniu treści w wyjątkowo intuicyjnym interfejsie. Kompleksowe zarządzanie treścią gwarantuje funkcja Serwer – służy do planowania, aranżacji list odtwarzania oraz dystrybucji treści. Z kolei dzięki funkcji Odtwarzacz możesz przekazywać zawartość w niemal każdym formacie, bez konieczności używania zewnętrznego sprzętu czy dodatkowego oprogramowania.

Współpraca z wieloma rodzajami wyświetlaczy, kontrola i informowanie o błędach

Licencja na MagicINFO 9 otwiera przed Tobą możliwość sterowania różnymi rodzajami wyświetlaczy – pojedynczymi, interaktywnymi, zewnętrznymi, a także ekranami LED i ścianami wideo. Co więcej, program ten nie tylko monitoruje działanie urządzeń, ale również ułatwia kontrolowanie ich i informuje użytkownika o ewentualnych błędach, jakie mogą pojawić się podczas ich funkcjonowania. 

Określanie skuteczności kampanii + modyfikacje w czasie rzeczywistym

Korzystając z możliwości, jakie daje dożywotnia licencja MagicINFO 9, możesz przesyłać dane o sprzedaży na platformę, a program porówna odtworzenia konkretnych treści z rzeczywistą sprzedażą produktów bądź usług. Dzięki takiemu rozwiązaniu z łatwością określisz skuteczność swoich kampanii. Warto dodać, że ewentualne modyfikacje w kampaniach wprowadzać możesz w czasie rzeczywistym, maksymalizując w ten sposób ich efektywność.

Pakiet zaawansowanych zabezpieczeń

MagicINFO to pierwsze tego typu rozwiązanie w branży, które uzyskało certyfikaty ISO27001 i ISO27701. Poprzez usunięcie potencjalnych czynników ryzyka i zapewnienie ulepszonego systemu bezpieczeństwa program oferuje obecnie najwyższy poziom ochrony w branży digital signage. Zabezpiecza użytkowników przed starszymi i nowymi zagrożeniami i oficjalnie uznawany jest na całym świecie.

image

Dane Licencja Samsung MagicINFO 9:

  • Producent Samsung
  • Kod producenta BW-MIP70PA
  • Czas obowiązywania licencji dożywotnio
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie