• Licencja na 1 rok dla FortiGate 101E ze wsparciem 24x7 (FC-10-00119-950-02-12)

Symbol: FC-10-00119-950-02-12
13299.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Przesyłka Kurierska (Pobraniowa) 0
Poczta Polska za Pobraniem (Pocztex Kurier Pobraniowy) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Pobranie) 0
Przesyłka Kurierska 0
Poczta Polska (Pocztex Kurier) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 0
Dostępność 5 szt.

Licencja na 1 rok dla FortiGate 101E - idealna odpowiedź na sieciowe zagrożenia

Atak cybernetyczny może poważnie zaszkodzić przedsiębiorstwu i negatywnie wpłynąć na płynność jego działania. Poważne problemy mogą spowodować także różnego rodzaju wyrusy. Spam z kolei obniża wydajność firmowej poczty elektronicznej. Jak zabezpieczyć firmową sieć przed tego rodzaju problemami? Na przykład wykupując licencję dla urządzenia FortiGate 101E. W pakiecie tym znalazły się m.in. program antywirusowy, program antyspamowy oraz program filtrujący sieć. Dodatkowo firma korzystająca z licencji może liczyć na wsparcie techniczne 24/7, a w przypadku awarii urządzenia w ciągu maksymalnie 48 godzin otrzyma nowy sprzęt, który wysłany zostanie z centrum serwisowego Fortinet.

Kompletna aktualizacja, doskonała ochrona i dostęp do FortiSandbox Cloud

Przedłużenie licencji dla FortiGate 101E na 1 rok ze wsparciem 24x7 (FC-10-00119-950-02-12) to prosty sposób na kompletną aktualizację oprogramowania FortiOS. Dodatkowo uruchomione zostaną ważne funkcje bezpieczeństwa. Licencja zawiera m.in. program antywirusowy i antyspamowy, program do filtrowania sieci (Web Filtering), szereg zabezpieczeń dla urządzeń mobilnych oraz IPS. Jako bonus firma korzystająca z licencji otrzyma także dostęp do chmury FortiSandbox Cloud.

Nie trać gwarancji na FortiGate 101E - wykup licencję

Warto pamiętać, że urządzenie FortiGate 101E traci gwarancję, jeśli po roku od jego zakupu licencja nie zostanie przedłużona. Kolejna sprawa to ciągłość licencji - nie należy dopuszczać tu do przerw, jako że może się zakończyć uzupełnieniem gwarancji jedynie do 6 miesięcy. Jeśli nie masz pewności, czy urządzenie w Twojej firmie posiada aktualną licencję, jak najszybciej skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci to sprawdzić.

Przetestuj urządzenie od Fortinet - bezkosztowo i bez zobowiązań 

Jeśli Twoja firma nie ma jeszcze ochrony sieci, którą zapewnia urządzenie Fortinet, teraz możesz je od nas wypożyczyć i samemu przetestować. Wypożyczenie takiego sprzętu nie wiąże się dla Ciebie z żadnymi kosztami i do niczego nie zobowiązuje. Decyzję podejmiesz po przeprowadzeniu testów. Jeżeli nie do końca wiesz, które urządzenie będzie najlepsze dla Twojej firmy, pomożemy Ci dobrać to najbardziej optymalne, dostosowane do specyfiki działania przedsiębiorstwa. Zapraszamy do kontaktu!

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie