• Licencja na 1 rok dla FortiGate 200F ze wsparciem 24x7 (FC-10-F200F-950-02-12)

Symbol: FC-10-F200F-950-02-12
20999.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Przesyłka Kurierska (Pobraniowa) 0
Poczta Polska za Pobraniem (Pocztex Kurier Pobraniowy) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Pobranie) 0
Przesyłka Kurierska 0
Poczta Polska (Pocztex Kurier) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 0
Dostępność 5 szt.

Licencja na 1 rok dla FortiGate 200F - bezpieczeństwo, wsparcie i szybka reakcja

Podobnie jak obudowy komputerowe zabezpieczają cały system podzespołów, tak również ważne dane firmowe powinny posiadać takie zabezpieczenie. Zoptymalizuj możliwości ochrony Twojej firmowej sieci dzięki jeszcze większej elastyczności. Ta licencja na 1 rok FortiGate 200F to sposób na zaktualizowanie oprogramowania FortiOS i uruchomienie zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa. To także wsparcie techniczne przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Licencja gwarantuje również szybką reakcję w przypadku awarii sprzętu - nowe urządzenie wysłane zostanie do Ciebie z centrum serwisowego Fortinet w ciągu 48 godzin.

Chcesz zachować gwarancję na FortiGate 200F? Pilnuj terminów!

W przypadku nieprzedłużenia licencji urządzenie FortiGate 200F traci gwarancję już po 12 miesiącach. Należy też pilnować, by nie dopuścić do braku ciągłości, jako że wówczas może się to skończyć uzupełnieniem gwarancji tylko do 6 miesięcy. Licencja dla FortiGate 200F na 1 rok ze wsparciem 24x7 (FC-10-F200F-950-02-12) powinna zostać zatem przedłużona o czasie, bo tylko wtedy nabywająca ją firma liczyć może na wszystkie związane z nią korzyści

Korzyści związane z wykupieniem licencji Fortinet FC-10-F100F-811-02-12

Licencja na 1 rok dla FortiGate 200F pozwoli użytkownikowi na natychmiastową aktualizację oprogramowania, a także uruchomi funkcje bezpieczeństwa, które będą chronić firmowe dane (również, a może przede wszystkim te wrażliwe) i zwiększą wydajność firmowej poczty. Obok programu przeciwdziałającego spamowi i programu antywirusowego w pakiecie znalazły się też m.in. IPS, różnego rodzaju zabezpieczenia mobilne oraz Web Filtering (FortiGuard co godzinę przetwarza ponad 69 milionów stron internetowych, zapewniając ich najświeższą reputację i kategoryzację). Wykupując licencję, Twoja firma otrzyma także dostęp do bezpiecznej chmury FortiSandbox Cloud.

Sprawdzamy, doradzamy, wypożyczamy sprzęt (bez kosztów i zobowiązań)

Jeśli nie wiesz, czy Twoje urządzenie FortiGate 200F posiada w tym momencie czynną licencję. Pomożemy Ci to sprawdzić. W tym celu skorzystaj z opcji Allegro "Pytanie do sprzedającego". Albo gdy zastanawiasz się, jaki rodzaj urządzenia Fortinet będzie najlepszy w przypadku Twojej akurat firmy. Pamiętaj również, że nie musisz podejmować decyzji natychmiast - możesz wypożyczyć od nas interesujący Cię sprzęt (bez kosztów i żadnych zobowiązań!) i samemu przekonać się o tym, jak potężne są jego możliwości. Nie będziesz zawiedziony!

 

Sprawdź także dostępne w naszej ofercie inne produkty, które mogą stanowić wyposażenie pracowników w biurze jak np. myszki komputerowe.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie