• Licencja na 1 rok dla FortiGate 60F ze wsparciem 24x7 (FC-10-0060F-950-02-12)

Symbol: FC-10-0060F-950-02-12
3649.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Przesyłka Kurierska (Pobraniowa) 0
Poczta Polska za Pobraniem (Pocztex Kurier Pobraniowy) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Pobranie) 0
Przesyłka Kurierska 0
Poczta Polska (Pocztex Kurier) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 0
Dostępność 5 szt.

Roczna licencja dla FortiGate 60F - zawsze bezpieczna sieć firmowa

Zabezpiecz swoją firmową sieć przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i atakami hakerskimi. Ta roczna licencja dla urządzenia FortiGate 60F zapewnia najwyższy poziom ochrony, a także wsparcie techniczne w trybie 24/7. Nawet jeśli urządzenie ulegnie uszkodzeniu, po zgłoszeniu tego faktu otrzymasz nowy sprzęt w ciągu 48 godzin (wysyłka z centrum serwisowego Fortinet), dzięki czemu szybko odzyskasz pełną ochronę firmowych danych.

Zaktualizuj oprogramowanie FortiOS i uruchom funkcje bezpieczeństwa

Wykupując licencję na 1 rok dla FortiGate 60F ze wsparciem 24x7 (FC-10-0060F-950-02-12) Twoja firma będzie mogła natychmiast zaktualizować wewnętrzne oprogramowanie FortiOS. Uruchomione zostaną ponadto bardzo istotne dla ochrony firmowych danych funkcje bezpieczeństwa, w tym m.in. Web Filtering, IPS, zarządzanie zgodnością, FortiSandbox Cloud i oczywiście niezawodny Antywirus.

Gwarancja na sprzęt wygasa po roku - pamiętaj o przedłużeniu licencji

O przedłużeniu licencji dla urządzenia FortiGate 60F trzeba koniecznie pamiętać, gdyż w przypadku zaniechania gwarancja na sprzęt wygaśnie już po roku. Nie przedłużenie licencji na czas, a więc doprowadzenie do przerwy w ciągłości, to również zagrożenie innego rodzaju: z kolejnej zakupionej licencji gwarancja będzie uzupełniona maksymalnie do sześciu miesięcy.

Skorzystaj z naszego doświadczenia - podpowiemy Ci najlepsze rozwiązania!

Interesuje Cię skuteczne zabezpieczenie firmowej sieci, ale nie masz pewności, czy Twoje urządzenie ma aktualnie czynną licencję? A może masz problem z wyborem i nie wiesz do końca, która licencja będzie tą najlepszą dla Twojego firmowego urządzenia? Szybko rozwiążemy Twoje dylematy, po prostu daj nam znać! Nasi specjaliści szybko udzielą Ci odpowiedzi na pytania i doradzą rozwiązania, które spełnią Twoje oczekiwania.

 

Urządzenia FortiGate 60F wcale nie musisz od razu kupować - w celu przetestowania możemy Ci je wypożyczyć. Nie wiąże się to dla Ciebie ani z dodatkowymi kosztami, ani też z żadnymi zobowiązaniami. Po prostu je wypróbuj i podejmij właściwą decyzję.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie