• Monitor Samsung QM55B

Symbol: LH55QMBEBGCXEN
Brak towaru
5999.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Przesyłka Kurierska (Pobraniowa) 0
Poczta Polska za Pobraniem (Pocztex Kurier Pobraniowy) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Pobranie) 0
Przesyłka Kurierska 0
Poczta Polska (Pocztex Kurier) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 0
Dostępność 0 szt.

Monitor Samsung QM55B – informacja wizualna na profesjonalnym poziomie

TSzukasz monitora, który swoją niezawodnością i wysoką jakością wspomoże Twój biznes? Prezentowany model marki Samsung o przekątnej ekranu wynoszącej 55 cali i rozdzielczości 3840 x 2160 4K UHD z pewnością spełni Twoje oczekiwania! To nie tylko sprzęt, którego z powodzeniem użyjesz do prowadzenia spotkań czy konferencji. To monitor, który może służyć jako nośnik reklamowy i informacyjny, wpływając na decyzje zakupowe Twoich klientów. Urządzenia takie z powodzeniem stosują m.in. firmy z branży gastronomicznej, transportowej, bankowej czy związanej z systemami nadzoru. Dlaczego? Ponieważ ich pracownicy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jaką moc niesie ze sobą informacja wizualna. Szczególnie jeśli mamy do czynienia ze sprzętem wyposażonym w Dynamic Crystal Color z Quantum Processor 4K, nieodblaskowym wyświetlaczem i symetryczną konstrukcją z wąskimi ramkami w bonusie. Dodaj do tego możliwość integracji z każdym środowiskiem, prostą konfigurację i łatwy montaż – otrzymujesz monitor, który z pewnością zasługuje na szczególną uwagę. Czytaj dalej i dowiedz się, dlaczego jeszcze warto postawić na ten właśnie model.

image

Dynamic Crystal Color – ostrość, miliardy odcieni i moc detali

Jeśli zależy Ci na tym, by Twoja oferta produktowa bądź usługowa była dla potencjalnego klienta doskonale widoczna, z pewnością nie będziesz zawiedziony możliwościami, jakie w tej kwestii oferuje monitor Samsung QM55B. Mamy tu bowiem rozwiązanie w postaci Dynamic Crystal Color, które zapewnia ostry, pełen detali obraz. Dodajmy – obraz niezwykle realistyczny, a to za sprawą kolorystycznych odcieni liczonych w miliardach (!). Wszystko to sprawia, że informacje i animacje wyświetlane na ekranie tego monitora charakteryzować się będą wysoką jakością i wyjątkowo przyjemnym odbiorem.

Quantum Processor 4K i inteligentna technologia upscaling UHD

Producenci monitorów mają różne sposoby na to, by udoskonalić wyświetlane na ekranach elementy. Samsung zastosował w swoim modelu QM55B technologię, którą bez przesady określić można jako przełomową. Chodzi bowiem o przetwarzanie wideo Quantum Processor 4K. Zapewnia ona niesamowitą przejrzystość i spójność obrazu. Warto wspomnieć też o obsługiwaną przez procesor Samsung Quantum 4K inteligentną technologię pod nazwą upscaling UHD. Na czym polega? Otóż błyskawicznie podnosi ona jakość obrazu o niższej rozdzielczości do rozdzielczości UHD, zwiększając ostrość i pozwalając odbiorcy na dostrzeżenie wielu detali, których nie byłby on w stanie wychwycić przy pierwotnym obrazie niższej jakości.  

Bezodblaskowy wyświetlacz – koniec ze słabo widocznym obrazem!

Swoje wyświetlacze z serii QMB Samsung wyposażył w panele bezodblaskowe. Jeśli zatem spotkałeś się wcześniej z utyskiwaniami klientów na to, że nie widzą oni dokładnie tego, co wyświetlane jest na ekranie (np. z powodu słabego bądź nadmiernego oświetlenia, bądź też kąta, pod jakim na ekran patrzą), wiedz, że w przypadku monitora Samsung QM55B tego problemu mieć nie będziesz. To istotne, jako że niedostrzeżona informacja to w zasadzie brak informacji. Tu jednak nie musisz się o nic martwić – Twoi klienci zobaczą wszystko, co zobaczyć powinni, i to nawet w specyficznych miejscach typu lotnisko, dworzec czy nastrojowo zaciemnione pomieszczenia (np. puby, kawiarnie).

Prosty montaż na dowolnej ścianie i funkcja ułatwiająca zapanowanie nad kablami

Mimo swoich dużych wymiarów (123,51 × 70,79 × 4,63 cm) monitor Samsung QM55B nie sprawia problemów podczas montażu na ścianie. Terminale biegną do niej równolegle. Kable nie przeszkadzają w montażu, a dzięki specjalnej funkcji ich prowadzenia wyglądają schludnie. Tak, by klient patrzył przede wszystkim na ekran monitora i niepotrzebnie się nie rozpraszał. Uwagę zwracają też wąskie ramki oraz sama konstrukcja modelu, które pomagają lepiej wykorzystać dostępną przestrzeń.

Model stworzony do wideokonferencji (SmartView+)

Jeśli chciałbyś wykorzystać monitor Samsung QM55B do prowadzenia wideokonferencji, z pewnością ucieszy Cię wiadomość, że w modelu tym znalazło się rozwiązanie, które obsługuje najpopularniejsze aplikacje zaprojektowane w celu prowadzenia tego rodzaju spotkań. Co więcej, masz tu możliwość odbywania rozmów wideo przez kamerkę internetową podłączaną przez port USB. Kolejna interesująca opcja to SmartView+, dzięki której osoba prowadząca spotkanie może przełączać się między ekranami jednym kliknięciem, a udostępnienie ekranu następuje bez połączeń kablowych. 

Tryby profesjonalne, uproszczona kalibracja i inne udogodnienia

Monitor Samsung QM55B wyposażony został w dodatkowe, profesjonalne tryby pracy, które możesz dostosować do swojej branży (np. tryb reżyserski czy tryb symulowania obrazów medycznych). 

W modelu tym znalazła się funkcja inteligentnej, uproszczonej kalibracji między ekranami, a sterowanie nią odbywa się przez mobilną aplikację. Co więcej, dzięki Smart Calibration istnieje możliwość wyświetlenia logo marki i innego rodzaju materiałów na wszystkich dostępnych monitorach.

Uwagę zwraca też zastosowana w monitorze Samsung QM55B funkcja Auto Level. Automatycznie dostosowuje ona zawartość w momencie, gdy ekran zostanie obrócony z pozycji pionowej na poziomą.  Rozpoznaje przy tym również błędne kierunki obrotu i utrzymuje wówczas obraz w optymalnej orientacji.

Podobnie jak inne monitory z serii QMB, prezentowany model wykorzystuje materiały pochodzące z recyclingu. Samsung dostał też certyfikaty redukcji śladu węglowego i oszczędności energii i przestrzega wytycznych w kwestii ograniczeń substancji niebezpiecznych (np. RoHS, REACH i WEEE).

image

Dane techniczne Samsung QM55B:

 • Producent Samsung
 • Produkt Samsung QM55B
 • Kod producenta LH55QMBEBGCXEN
 • Typ produktu Wyświetlacz
 • Typ wyświetlacza Monitor
 • Przekątna (cale) 55
 • Przekątna (cm) 139,7 cm
 • Rozdzielczość 3840 x 2160 4K UHD
 • Format 16:9
 • Max. jasność 500 cd/m²
 • Czas pracy 24/7
 • Kontrast 4000 : 1
 • display_technology LCD
 • vesa norm 200 x 200
 • Szerokość 123,51 cm
 • Wysokość 70,79 cm
 • Szerokość 4,63 cm
 • Waga produktu 18,1
 • Kolor Czarny
 • Pobór mocy w trybie pracy 108 wat
 • Pobór mocy w trybie wyłączenia 0.5 wat
 • Pobór mocy w trybie Standby 2 wat
 • EEK Spectrum A do G
 • Stan Nowy
 • Typ gwarancji BringIn-Service

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie