• Mysz 3Dconnexion CadMouse Compact

Symbol: 3DX-700081
459.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.99
InPost Paczkomaty 24/7 9.99
Poczta Polska (Pocztex Kurier) 9.99
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 9.99
ORLEN Paczka 9.99
Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Pobranie) 11
Poczta Polska za Pobraniem (Pocztex Kurier Pobraniowy) 12
Przesyłka Kurierska 14
Przesyłka Kurierska (Pobraniowa) 16
Dostępność 3 szt.

Mysz 3Dconnexion CadMouse Compact - kompaktowa, wydajna, precyzyjna

Prezentowany model myszy dla profesjonalistów CAD charakteryzuje się ergonomiczną, kompaktową konstrukcją i oferuje wyjątkową wydajność oraz niezwykłą precyzję. Mamy tu m.in. przyciski o długiej żywotności (50 milionów kliknięć), kółko Smart Mouse Wheel 2, funkcję Quick Zoom oraz menu radialne, dające użytkownikowi natychmiastowy dostęp do ulubionych komend i funkcji. Przewodowa mysz CadMouse Compact od 3Dconnexion to także szereg innych udogodnień, o których dowiesz się z dalszej części niniejszego opisu.

Nawet czterokrotnie mniejsza siła nacisku podczas obsługi

Ergonomiczna konstrukcja myszy 3Dconnexion CadMouse Compact to przede wszystkim niewielki rozmiar urządzenia i odpowiednio nachylony kształt, zoptymalizowany pod kątem naturalnego ułożenia nadgarstka, z dedykowanym środkowym przyciskiem. Do obsługi tej myszy potrzebna jest nawet czterokrotnie mniejsza siła nacisku. W konsekwencji dłoń użytkownika mniej się męczy, co sprawia, że może on pracować dłużej bez odczuwania dyskomfortu. 

Wytrzymałość, komfort, niezawodność

Mysz 3Dconnexion CadMouse Compact stworzona została z bardzo wysokiej jakości surowców i komponentów. Przyciski, w które model ten został wyposażony, wytrzymują aż 50 milionów kliknięć. Sama konstrukcja myszy charakteryzuje się zaś wyjątkową trwałością. Jest to więc sprzęt, który będzie służył użytkownikowi przez wiele kolejnych lat, zapewniając nie tylko maksimum wygody, ale także niezawodność w każdych warunkach. 

Czujnik optyczny 7200 dpi i ślizgacze PTFE

W CadMouse Compact mamy do czynienia ze spójną kontrolą kursora niezależnie od ruchu dłoni. Optyczny czujnik, w który wyposażone zostało urządzenie, charakteryzuje się rozdzielczością na poziomie 7200 dpi i z powodzeniem eliminuje akcelerację, smoothing oraz filtrowanie. Zapewnia przy tym optymalne efekty pracy nad zadaniami i częstotliwość próbkowania, która wynosi tu 1000 Hz. Wyjątkową precyzję gwarantuje z kolei połączenie wykonanych z politetrafluoroetylenu (PTFE) ślizgaczy CadMouse Compact i podkładki CadMouse Pad.

Oprogramowanie 3DxWare dla maksymalizacji wydajności 

Do wszystkich urządzeń marki 3Dconnexion pasuje jeden sterownik. Oprogramowanie 3DxWare 10 posiada bardzo intuicyjny, a jednocześnie bardzo zaawansowany interfejs, dzięki czemu możliwe staje się odpowiednie skonfigurowanie urządzeń, a tym samym maksymalizacja ich wydajności. Do uniwersalnego odbiornika podłączyć możemy do pięciu bezprzewodowych urządzeń 3Dconnexion.

Funkcja QuickZoom - precyzyjne przybliżanie/oddalanie

Sprawne i precyzyjne przybliżanie i oddalanie modeli umożliwia w 3Dconnexion CadMouse Compact funkcja QuickZoom. Co więcej, mamy tu możliwość automatycznego wyśrodkowania nakierowanego na wskaźnik urządzenia. Z kolei znajdujący się przy kciuku przycisk umożliwia oddalanie i przybliżanie w miejscu kursora, natomiast jego przytrzymanie pomoże odpowiednio dostosować poziom zbliżenia. 

Kółko Smart Mouse Wheel 2 i funkcja Tick-to-Tick

Kółko Smart Mouse Wheel 2 w CadMouse Compact umożliwia zastosowanie różnego rodzaju zaawansowanych trybów przewijania w zależności od wykonywanych zadań. Co istotne, przewijanie zostaje tu dostosowane do bieżącej aplikacji, przy zwiększeniu (w razie potrzeby) dokładności kontroli. Z kolei funkcja Tick-to-Tick daje możliwość powiększania i pomniejszania modeli z zachowaniem dużego stopnia płynności. Kółko Smart Mouse Wheel 2 będzie również nieocenione w przypadku długich dokumentów i stron, jako że pozwoli na ich bardzo szybkie przewijanie. 

Przycisk Top Button - uruchamianie menu radialnego

Natychmiastowy dostęp do ulubionych poleceń umożliwia w CadMouse Compact przycisk Top Button. Z jego pomocą szybko otworzyć możemy właściwe dla wybranej aplikacji czy środowiska konfigurowalne menu radialne. Dzięki takiemu rozwiązaniu praca z prezentowanym modelem myszy będzie jeszcze bardziej efektywna. 

Dane techniczne 3Dconnexion CadMouse Compact

Główne właściwości

 • 7 przycisków (w tym 5 programowalnych)
 • Kompaktowy ergonomiczny kształt zapewniający wygodną pracę w CAD
 • Specjalnie zaprojektowane ślizgacze PTFE
 • Kółko Smart Mouse Wheel 2
 • Funkcja QuickZoom
 • Programowalne menu radialne

Czujnik

 • Optyczny czujnik o wysokiej rozdzielczości 7,200 DPI
 • Częstotliwość próbkowania: 1,000Hz

Przyciski

 • Dedykowany środkowy przycisk myszy
 • Główne przyciski o żywotności mechanicznej 50 milionów kliknięć
 • Programowalne 5 przycisków

Wymiary i Waga

 • Długość: 115 mm
 • Szerokość: 71 mm
 • Wysokość: 41 mm
 • Waga: 96 g

Gwarancja

 • 2-letnia ograniczona gwarancja sprzętowa

 

Zawartość pakietu

 • Mysz CadMouse Compact firmy 3Dconnexion

 

Wymagania systemowe

 • Microsoft ® Windows, macOS

 

Certyfikaty & amp; Rejestracje

 

CE, FCC, KC, RCM, BSMI, RoHS, WEEE, LUCID


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie