• Mysz 3Dconnexion CadMouse PRO Wireless USB-C

Symbol: 3DX-700116
669.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Przesyłka Kurierska (Pobraniowa) 0
Poczta Polska za Pobraniem (Pocztex Kurier Pobraniowy) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Pobranie) 0
Przesyłka Kurierska 0
InPost Paczkomaty 24/7 0
Poczta Polska (Pocztex Kurier) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 0
ORLEN Paczka 0
Dostępność 2 szt.

CadMouse Pro Wireless - profesjonalna mysz CAD z odbiornikiem USB-C

Eksperci CAD potrzebują nie tylko niezawodnych, ale również maksymalnie wydajnych urządzeń. Mysz, którą prezentujemy dzisiaj, to nowy model od 3Dconnexion, w którym dla zwiększenia komfortu użytkowania zastosowano rozwiązanie w postaci odbiornika USB-C. Model zaprojektowany został ponadto w sposób ergonomiczny – tak, by nawet podczas długiej pracy użytkownik nie odczuwał zmęczenia w obrębie dłoni i nadgarstka. Mamy tu również szereg nowoczesnych technologii, inteligentne kółko, a także przycisk gestów i ułatwiające pracę przyciski boczne (część z nich jest dodatkowo programowalna). Mamy też prostą konfigurację (Sterownik 3DxWare 10) oraz możliwość pracy zarówno bezprzewodowej, jak i przewodowej. W zestawie znalazło się również sztywne etui, które będzie skutecznie zabezpieczało mysz podczas transportu. Więcej szczegółów przedstawiamy w dalszej części opisu.

Wytrzymałość, niezawodność i ergonomiczność

W myszy 3Dconnexion CadMouse PRO Wireless USB-C zastosowano rozwiązania, dzięki którym model ten zyskuje zarówno na trwałości, jak i na ergonomii. Wyposażony został w odporne na zużywanie, doskonałej jakości ślizgacze PTFE, których zadaniem jest dodatkowo zmaksymalizowanie precyzji ruchów użytkownika. Uwagę zwracają również przyciski główne, które wytrzymują nawet 50 milionów kliknięć, a także wyjątkowo ergonomiczna konstrukcja urządzenia. Żeby nie być gołosłownym, wystarczy wspomnieć o optymalnie nachylonej krawędzi modelu, które to rozwiązanie przekłada się na zapewnienie właściwej rotacji nadgarstka użytkownika, co ma niebagatelne znaczenie podczas wielogodzinnej pracy nad projektami. Co więcej, korpus jest tutaj miękki w dotyku, a producent zastosował też w myszy funkcjonalną podpórkę na kciuk. CadMouse PRO Wireless USB-C to zatem trwały i ergonomiczny model, przygotowany na dłuższą niż przeciętna eksploatację. 

Zaawansowany czujnik optyczny i niezrównana wydajność

Mysz 3Dconnexion CadMouse PRO Wireless USB-C posiada wysokiej jakości czujnik optyczny 7200 DPI, w którym adaptacyjna częstotliwość próbkowania wynieść może do 1000 Hz. Co bardzo istotne, rewelacyjną precyzją i doskonałą wydajnością modelu użytkownik może cieszyć się zarówno wtedy, gdy zdecyduje się na podłączenie go do odpowiedniego źródła zasilania za pomocą kabla, jak i wówczas, gdy będzie korzystać z niego w formie bezprzewodowej. W przypadku profesjonalistów CAD, którzy często wykonują swoje zadania w różnych miejscach, w tym także w podróży, tego rodzaju możliwość wyboru ma z pewnością znaczenie niebagatelne. 

Smart Mouse Wheel 2, przycisk gestów i programowalne przyciski boczne

Producent wyposażył mysz CadMouse PRO Wireless USB-C w inteligentne kółko Smart Mouse Wheel 2. Dzięki temu rozwiązaniu płynna zmiana rozmiaru obiektu, jego powiększanie czy pomniejszanie oraz możliwość bardzo szybkiego przewijania z wykorzystaniem efektu inercji w przeglądarkach czy dokumentach, nie będą stanowić dla specjalisty CAD żadnego problemu. 

Na uwagę zasługuje również znajdujący się za kółkiem Smart Mouse Wheel 2 przycisk gestów. Za jego pomocą można szybko otworzyć właściwe dla wybranej aplikacji czy środowiska menu radialne. Wystarczy zatem mały gest, by bardzo szybko uzyskać dostęp do preferowanych poleceń.

Pisząc o udogodnieniach zastosowanych w myszy CadMouse PRO Wireless USB-C od 3Dconnexion nie sposób nie wspomnieć o jeszcze jednym ciekawym rozwiązaniu, a mianowicie o przyciskach bocznych. Dzięki funkcji Quick Zoom pozwalają one bowiem na bardzo sprawne i niezwykle precyzyjne przybliżanie i oddalanie wybranych obiektów znajdujących się na ekranie. Warto wspomnieć też o tym, iż ze wszystkich siedmiu przycisków w tym modelu programowalnych jest aż pięć z nich (nie wyłączając przycisku środkowego), co znacząco zwiększa możliwości efektywnego wykorzystania myszy podczas pracy nad projektami.

Trzy metody podłączania myszy + akumulator litowo-polimerowy

Podłączenie do komputera myszy 3Dconnexion CadMouse PRO Wireless USB-C może odbyć się na aż trzy różne sposoby. Pierwszym z nich jest oczywiście kabel USB–C. Specjaliści CAD, którzy preferują jednak połączenie bezprzewodowe, mogą skorzystać z możliwości, jakie daje energooszczędna technologia Bluetooth Low Energy 4.0., bądź też zdecydować się na podłączenie myszy przy użyciu uniwersalnego odbiornika USB-C 3Dconnexion. Ogromną zaletą prezentowanego modelu jest przy tym zastosowany w nim akumulator litowo-polimerowy 1100 mAh. Dzięki niemu mysz ta pracować może bowiem bez ładowania nawet przez trzy kolejne miesiące (przy założeniu, że będzie to praca przez 8 godzin dziennie i przez 5 dni w tygodniu). To kolejny argument przemawiający za tym, by do pracy nad projektami CAD wybrać ten właśnie model.

Sterownik 3DxWare 10 - prosta konfiguracja i rozpoznawanie aktywnego środowiska

Dedykowany sterownik 3DxWare 10 pomoże użytkownikowi nie tylko sprawnie skonfigurować mysz 3Dconnexion CadMouse PRO Wireless USB-C, ale też da mu możliwość przypisania do konkretnych przycisków odpowiednich komend, menu radialnego czy makr. Co istotne, sterownik 3DxWare 10 bezbłędnie rozpoznaje aktywne w danej chwili środowisko i sprawnie zmienia właściwe dla uruchomionej aplikacji ustawienia. 

Sztywne etui - niezawodne zabezpieczenie na czas transportu

Obok myszy 3Dconnexion CadMouse PRO Wireless USB-C, uniwersalnego odbiornika i kabla USB-A do USB-C, w zestawie znalazło się również lekkie kompaktowe etui, które będzie chronić model podczas transportu, zapewniając mu pełne bezpieczeństwo dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji i optymalnej sztywności zastosowanego materiału.

Dane techniczne 3Dconnexion CadMouse PRO Wireless USB-C:

  • Optyczny czujnik o wysokiej rozdzielczości 7,200 DPI
  • Wbudowany akumulator litowo-polimerowy z 1100 mAh
  • Bezprzewodowa technologia 2.4GHz firmy 3Dconnexion®
  • Technologia Bluetooth®
  • Adaptacyjne częstotliwości próbkowania: 90Hz (Bluetooth), 125Hz (odbiornik USB-C) i 1,000Hz (na kablu)
  • Wspierane systemy operacyjne: Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows 7, Mac OS 10.10 lub wyższy

 

Zawartość opakowania

 

  • CadMouse Pro Wireless USB-C
  • Etui ochronne
  • Uniwersalny odbiornik USB-C 3Dconnexion
  • Kabel USB-A do USB-C firmy 3Dconnexion (pleciony, 1,5m)

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie