• Mysz 3Dconnexion CadMouse PRO Wireless

Symbol: 3DX-700078
Brak towaru
639.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Przesyłka Kurierska (Pobraniowa) 0
Poczta Polska za Pobraniem (Pocztex Kurier Pobraniowy) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Pobranie) 0
Przesyłka Kurierska 0
InPost Paczkomaty 24/7 0
Poczta Polska (Pocztex Kurier) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 0
ORLEN Paczka 0
Dostępność 0 szt.

3Dconnexion CadMouse PRO Wireless - must have profesjonalnego zestawu CAD

Prezentowane urządzenie stworzone zostało z myślą o profesjonalistach CAD, którym z jednej strony zależy na komforcie pracy, z drugiej zaś - na zwiększeniu wydajności wykonywanych zadań. Mysz jest niezwykle precyzyjna i w wysokim stopniu ergonomiczna, co przekłada się na znacząco mniejsze zmęczenie, nawet przy wielogodzinnej pracy. Urządzenie wykorzystuje ponadto wiele innowacyjnych technologii i stanowi must have każdego zestawu CAD. W dalszej części opisu przedstawiamy więcej szczegółów. 

Bezprzewodowo lub z podłączeniem

Urządzenie wyposażone zostało w wysokiej rozdzielczości czujnik optyczny (7200 DPI) z adaptacyjną częstotliwośią próbkowania do 1000 Hz. Wysoką wydajność i precyzję osiągniemy zarówno przy pracy bez kabla, jak i po podłączeniu CadMouse Pro Wireless do źródła zasilania. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich ekspertów CAD. 

Trwała i ergonomiczna

Producent wyszedł z założenia, że mysz 3Dconnexion CadMouse PRO Wireless będzie urządzeniem więcej niż przeciętnie eksploatowanym, dlatego zaprojektował ją w taki sposób, by główne przyciski wytrzymały nawet 50 milionów kliknięć. Obok trwałości mechanicznej na uwagę zasługują również ślizgacze PTFE, także odporne na zużycie, a jednocześnie zapewniające wyjątkową precyzję. 

Optymalne i komfortowe ułożenie dłoni na urządzeniu gwarantuje ergonomiczna konstrukcja myszy. Mamy tu wygodną podpórkę na kciuk, a sam kształt urządzenia charakteryzuje się optymalnie nachyloną krawędzią, zapewniającą właściwą rotację nadgarstka. Warto dodać, że korpus jest dodatkowo przyjemnie miękki w dotyku.

Sterownik 3DxWare 10 - prosta konfiguracja i rozpoznawanie aktywnego środowiska

Mysz CadMouse Pro Wireless można w prosty sposób skonfigurować, a to dzięki sterownikowi 3DxWare 10. Z pomocą tego ostatniego z łatwością przypisać też można do przycisków zarówno komendy, jak i menu radialne oraz makra. Sterownik rozpoznaje przy tym środowisko, które jest w danym momencie aktywne, natychmiast zmieniając ustawienia właściwe dla aplikacji, w której pracujemy. 

Inteligentne kółko i przycisk gestów

W CadMouse PRO Wireless znalazło się inteligentne kółko Smart Mouse Wheel 2. Umożliwia ono bardzo dokładne powiększanie i pomniejszanie obiektu, a także błyskawiczne przewijanie z efektem inercji w dokumentach i przeglądarkach, dzięki czemu z łatwością zlokalizujemy fragmenty, których szukamy. 

Za inteligentnym kółkiem Smart Mouse Wheel 2 znajduje się przycisk gestów. Służy on do otwierania menu radialnego, właściwego dla danego środowiska czy aplikacji. W efekcie przy pomocy zwykłego gestu uzyskujemy natychmiastowy dostęp do ulubionych poleceń. 

Trzy możliwości podłączania myszy do komputera

Bluetooth Low Energy 4.0., kabel mikro-USB, uniwersalny odbiornik 3Dconnexion - każdy z tych sposobów jest dobry, jeśli naszą mysz CadMouse PRO Wireless chcemy podłączyć do komputera. Warto wspomnieć również o litowo-polimerowym akumulatorze, który znalazł się w urządzeniu - umożliwia on pracę nawet do trzech miesięcy bez ładowania (przy założeniu 8 godzin pracy, 5 dni w tygodniu). 

Pozostałe udogodnienia

Boczne przyciski CadMouse Pro Wireless umożliwiają szybkie i precyzyjne przybliżanie i oddalanie obiektu (funkcja Quick Zoom). Z siedmiu dostępnych przycisków aż pięć jest programowalnych, łącznie z przyciskiem środkowym. Wspierane systemy operacyjne dla tego urządzenia to Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows 7, a także Mac OS 10.10 (lub wyższy). Aby zapewnić użytkownikowi myszy jeszcze większy komfort, zwłaszcza podczas podróży, do zestawu producent dołączył kompaktowe, bardzo lekkie i odpowiednio sztywne etui, które zabezpieczy urządzenie przed czynnikami zewnętrznymi.

Dane techniczne 3Dconnexion CadMouse PRO Wireless

  • Optyczny czujnik o wysokiej rozdzielczości 7,200 DPI
  • Wbudowany akumulator litowo-polimerowy z 1100 mAh
  • Bezprzewodowa technologia 2.4GHz firmy 3Dconnexion®
  • Technologia Bluetooth®
  • Adaptacyjne częstotliwości próbkowania: 90Hz (Bluetooth), 125Hz (odbiornik USB) i 1,000Hz (na kablu)
  • Wspierane systemy operacyjne: Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Windows 7, Mac OS 10.10 lub wyższy

Zawartość opakowania

  • CadMouse Pro Wireless
  • Etui ochronne
  • Odbiornik uniwersalny USB 2.4 GHz
  • Kabel USB 150cm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie