• Serwer plików Synology DS220j

Symbol: DS220J
Brak towaru
869.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Przesyłka Kurierska (Pobraniowa) 0
Poczta Polska za Pobraniem (Pocztex Kurier Pobraniowy) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Pobranie) 0
Przesyłka Kurierska 0
InPost Paczkomaty 24/7 0
Poczta Polska (Pocztex Kurier) 0
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 0
ORLEN Paczka 0
Dostępność 0 szt.

Synology DS220j - serwer plików, który dostosujesz do swoich wymagań

Prezentowany serwer plików to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którym zależy na pamięci masowej, dzięki której będą oni w stanie przechowywać i udostępniać z domu dokumenty, filmy i innego typu dane. Charakteryzuje się prostą obsługą, a przy tym zapewnia skuteczną ochronę przechowywanych na nim plików. Koniec z dyskami USB - ten serwer umożliwia dostęp do czynnej 24h/7 prywatnej chmury dla domowych użytkowników. Tworzenie kopii zapasowych również jest tu wyjątkowo proste, podobnie jak udostępnianie danych między platformami. Postaw na urządzenie, dzięki któremu uzyskasz dostęp do swoich plików multimedialnych z każdego miejsca i o każdej porze! Czytaj dalej, a poznasz więcej szczegółów…

Obsługa wielu protokołów, udostępnianie danych, synchronizacja i bezpieczeństwo

Serwer plików Synology DS220j daje możliwość obsługi różnego rodzaju protokołów sieciowych. Udostępnianie danych między platformami Windows, Linux czy macOS nie jest tu żadnym problemem, a dodatkowo oprogramowanie Cloud Sync gwarantuje synchronizację plików, które znajdują się na serwerze DiskStation z kontami w usługach Dysk Google, Microsoft OneDrive czy Dropbox. Z kolei synchronizację pomiędzy platformami mobilnymi czy komputerami umożliwia inna aplikacja: Synology Drive. Poza szybkim i łatwym udostępnianiem plików, Synology DS220j zapewnia bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa (m.in. wbudowana zapora sieciowa, obsługa HTTPS, automatyczna blokada wybranych adresów IP). 

Aplikacje Audio Station, Video Station i Photo Station

W DS220j znalazła się aplikacja Audio Station, która obsługuje bezstratne formaty dźwiękowe oraz radio internetowe, a także pozwala na odtwarzanie utworów muzycznych na urządzeniach, które zgodne są z AirPlay i DLNA. Z kolei aplikacja Video Station daje możliwość utworzenia osobistej cyfrowej biblioteki wideo. Mamy tu również wyjątkowo prostą w obsłudze aplikację Photo Station, szczególnie polecaną dla wszystkich tych, którzy fotografią zajmują się profesjonalnie. Pozwala ona na tworzenie inteligentnych albumów i kategorii zdjęć, a także na ich łatwą synchronizację z portalami społecznościowymi. Problemu nie nastręcza również tworzenie kopii zapasowych zdjęć czy ich udostępnianie.

Idealny serwer do pracy całodobowej i szybka transmisja danych

Serwer plików Synology DS220j obsługuje konfigurację RAID 1. Ta pamięć masowa zużywa tylko 12,46 W (i zaledwie 5,06 W podczas hibernacji twardego dysku). Dzięki temu idealnie sprawdzi się przy pracy non-stop, na dodatek nie generując nadmiernych kosztów. Szybka transmisja danych (powyżej 112 MB/s) umożliwia przy tym bezproblemowe zapisywanie, udostępnianie, a także tworzenie kopii zapasowych danych. 

Aplikacje mobilne i QuickConnect - nieograniczony dostęp do zawartości 

Dostęp do swojej biblioteki multimediów z serwerem DS220j możesz mieć z każdego miejsca i o każdej porze, a to dzięki kolejnym aplikacjom mobilnym Synology. Aplikacje DS photo, DS audio, DS video oraz DS file zapewniają dostęp do serwera Synology NAS. Nawiązanie z nim połączenia umożliwia funkcja QuickConnect, dzięki której uzyskasz szybki dostęp do swoich danych. 

Synology DiskStation Manager

Konfigurację pojemności DS220j, kontrolowanie chmury osobistej, a także dostęp do Synology NAS uzyskasz dzięki DSM - internetowemu systemowi operacyjnemu Synology DiskStation Manager. Wielozadaniowy interfejs sieciowy umożliwi Ci uruchomienie wielu aplikacji w tym samym czasie, na jednej karcie przeglądarki - będziesz mógł szybko i sprawnie przełączać się między nimi.

Centrum Pakietów

Wbudowane Centrum Pakietów da Ci możliwość pobierania i instalowania tych z nich, których w danej chwili będziesz potrzebował (np. pakiet umożliwiający udostępnianie zdjęć w internetowym albumie, pakiet umożliwiający udostępnianie plików w chmurze). To idealne rozwiązanie, by dostosować DS220j do swoich wymagań.

Rozwiązania dla backupu

Dzięki oprogramowaniu Synology Hyper Backup będziesz mógł tworzyć wiele wersji kopii zapasowych w różnych miejscach docelowych (m.in. dyski zewnętrzne, foldery lokalne oraz udostępniane w sieci, chmury publiczne). Z kolei Synology Drive Client zapewni Ci możliwość utworzenia kopii zapasowych folderów na komputerach - według przyjętego harmonogramu bądź też w czasie rzeczywistym. Takie rozwiązanie sprawdzi się doskonale w sytuacji na przykład omyłkowego usunięcia danych lub ataku wirusa.

Dane techniczne Synology DS220j 

 • Liczba zatok na dyski 2
 • Pojemność pamięci RAM 512 MB
 • Rodzaj pamięci RAM DDR4
 • Obudowa typu DESKTOP
 • Liczba gniazd USB 3.0 2
 • Liczba gniazd LAN 1
 • Wspierany standard LAN Gigabit LAN
 • Wymiary 165 x 100 x 225,5 mm
 • Waga 0,88 kg
 • Sprzętowy mechanizm szyfrowania Tak
 • Funkcja Wake on LAN Tak
 • Wentylator obudowy 1 wentylatory 92 x 92 x 25 mm
 • Napięcie wejściowe zasilania 100 - 240 V prąd zmienny
 • Częstotliwość zasilania 50 / 60 Hz, jednofazowo
 • Producent Synology
 • Gwarancja 24 miesiące

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie