• Wentylator SilentiumPC Stella HP RGB 120 PWM

Symbol: SPC234
Brak towaru
49.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 5.5
List polecony ekonomiczny 5.5
Poczta Polska Odbiór w Punkcie 7
Poczta Polska Odbiór w Punkcie (Pobranie) 8
Paczkomat (INPOST) 8
Poczta Polska (Pocztex Kurier) 10
Poczta Polska za Pobraniem (Pocztex Kurier Pobraniowy) 12
Przesyłka Kurierska 12
Przesyłka Kurierska (Pobraniowa) 15
Dostępność 0 szt.

SilentiumPC Stella HP RGB 120 PWM - bez pustych obietnic

Efektowny design, dziewięć odpowiednio wyprofilowanych łopatek, dziewięć źródeł LED, wybór efektów świetlnych oraz długa żywotność - to wszystko posiada prezentowany model wentylatora. Czy jednak to wystarczy, byśmy mogli powiedzieć, że ma on wszystko? Absolutnie nie i dobrze wiedział o tym producent. Dlatego zadbał on o to, by jego sprzęt był dodatkowo bardzo wydajny i charakteryzował się wysokim ciśnieniem statycznym. Tak, aby chłodzenie podzespołów nie było tylko pustą obietnicą, ale czymś całkowicie realnym. Prezentowany wentylator zadanie to spełnia znakomicie. Czytaj dalej, a poznasz więcej szczegółów. 

9 punktów LED, 4-pinowe złącze RGB, nawet do 2300 obr./min

Ty decydujesz! Z wentylatorem SilentiumPC Stella HP RGB 120 PWM wybranie odpowiedniej kolorystyki i zastosowanie ulubionych efektów świetlnych to przysłowiowa bułka z masłem - zrobisz to sam, a rezultat z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy. Pomyśl tylko - do swojej dyspozycji masz dziewięć źródeł LED. Dodatkowo w wentylatorze znalazło się 4-pinowe złącze RGB, kompatybilne z systemami RGB płyt głównych, m.in. Asus Aura Sync, ASRock RGB Polychrome Sync i EVGA RGB Header. Kontrola prędkości? Żaden problem - obroty wentylatora mogą wynieść od 800 do 2300 obr./min. W urządzeniu znalazł się też rozdzielacz zasilania, a także rozdzielacz sygnału RGB - do gniazda płyty głównej podepniesz nawet kilka wentylatorów.  

Wydajność i wysokie ciśnienie statyczne

Efektywność działania wentylatora SilentiumPC Stella HP RGB 120 PWM sprawia, że doskonale sprawdzi się on nie tylko w obudowie, ale również w chłodnicach zestawów chłodzenia cieczą. Znaczenie ma tu przede wszystkim wysokie ciśnienie statyczne, jakie prezentowany sprzęt oferuje. No i oczywiście jego niesamowita wydajność. 

Bez przegrzewania

Prezentowany wentylator wyposażony został w funkcję PWM - sprytne rozwiązanie, polegające na tym, że regulacja prędkości obrotowej odbywa się automatycznie, w zależności od tego, jak bardzo obciążony jest procesor. Od teraz możesz więc całkowicie skoncentrować się na akcji gry, nie martwiąc się, że wentylator chodzi zbyt wolno, a podzespoły się przegrzewają. Gdy będzie gorąco, obroty automatycznie się zwiększą. Zmniejszą się natomiast, gdy nie będzie potrzeby schładzać wnętrza obudowy całą mocą. 

Płyta główna i kontrolery

Wentylator SilentiumPC Stella HP RGB 120 PWM podłączyć można do płyty głównej. Warunkiem jest, by ta ostatnia była wyposażona w kompatybilne złącze RGB. Prezentowany model będzie także współpracował z kontrolerami Aurora Sync i Aurora Sync Pro.

I coś jeszcze...

Na koniec kilka dodatkowych szczegółów dotyczących wentylatora SilentiumPC Stella HP RGB 120 PWM. Po pierwsze, rotor jest w nim demontowalny i czyszczenie sprzętu staje się dzięki temu dużo łatwiejsze. Po drugie, na ramce producent umieścił gumki antywibracyjne. Po trzecie, w wentylatorze zastosowano naprawdę ciche i bardzo wytrzymałe łożyska hydrauliczne HBS. 

Dane techniczne wentylatora Stella HP RGB 120 PWM:

 • Wymiary: 120×120×25 mm

 • Liczba obrotów: 800-2300 ±10% obr./min

 • Liczba łopatek: 9

 • Kolor ramki: czarny

 • Kolor łopatek: mleczny biały

 • Kolor LED: RGB

 • Liczba punktów LED: 9

 • Przepływ powietrza: 66,3 CFM

 • Ciśnienie statyczne: 2,20 mm H2O

 • Łożysko: hydrauliczne (HBS)

 • Napięcie: 12 V (wentylator), 12 V (LED)

 • Prąd: 0,30 A (wentylator), 0,12 A (LED)

 • Wtyczka: 4-pin (RGB) + 4-pin PWM (rotor)

 • Żywotność: 50,000 h

 • Gwarancja: 24 miesiące

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie