MSI zaskakuje nas kolejną ofertą promocyjną! Tym razem w wakacyjnym charakterze. Do zgarnięcia smaczne lody Willisch lub zestaw MSI, w którego skład wchodzi między innymi parawan, ręcznik lub też leżak!  

 
Tegoroczne lato zaskoczyło wszystkich wysokimi temperaturami i naprawdę przyjazną pogodą! MSI w nowej promocji ma do rozdania pyszne lody marki Willisch, które z pewnością ochłodzą każdego gracza w upalne dni w przerwie od zaciętej rozgrywki, a także specjalne zestawy gadżetów takich jak na przykład leżak, ręcznik, parawan – przecież warto też czasami oderwać się od peceta i spędzić czas z przyjaciółmi na plaży!  Jeśli chcesz skorzystać z promocji musisz dokonać zakupu jednego z produktów producenta objętych tą akcją.


Produkty objęte promocją: 

(2 zestawy lodów dla gracza WILLISCH PARTYBOX 18x KUBECZKÓW) 

(4 zestawy lodów dla gracza WILLISCH PARTYBOX 18x KUBECZKÓW) 

(6 zestawów lodów dla gracza WILLISCH PARTYBOX 18x KUBECZKÓW)

(Zestaw lodów dla gracza WILLISCH PARTYBOX 18x KUBECZKÓW) 

 

Monitor MSI Optix G241V E2  

Monitor stworzony do gamingu. Niezawodny panel klasy IPS, częstotliwość odświeżania ekranu na poziomie 75Hz oraz 1-milsekundowy czas reakcji matrycy mają pozytywny wpływ na dynamikę i płynność obrazów. Technologia AMD FreeSync natomiast w stu procentach zapobiega przed rozrywaniem lub też zacinaniem się obrazu. MSI Anti-Flicker chroni oczy użytkownika przed nadwyrężeniem i zmęczeniem oka.

Sprawdź Optix G241V E2 

 

Mysz Msi Clutch GM41 Wireless

Bezprzewodowa wersja myszy GM41, która z pełną precyzją pozwoli zdobywać trofea. Bezprzewodowa technologia 2.4G RF to gwarancja opóźniania zredukowanego aż do 1 milisekundy. Czujnik optyczny PixArt PAW3370 o czułości 20000 DPI to pewność, że każdy ruch ręką zostanie w stu procentach przełożony na rozgrywkę. Waga wynosząca 74g oraz wygodny kształt zapewnia komfort użytkowania. Jedno ładowanie pozwala na aż 80 godzin pełnego grania!

Sprawdź MSI GM41

 

Słuchawki MSI Immerse GH50 

Zestaw słuchawkowy wyposażony w 40-milimetrowe neodymowe głośniki z obsługą dźwięku przestrzennego i systemu wibracyjnego. Mikrofon jest odłączany, a poziom głośności w prosty sposób sterować można przy pomocy specjalnego pilota sterowania, który umieszczony jest w kablu. Jakość dźwięku gwarantuje rewelacyjne doznania słuchowe. Kompaktowa budowa pozwala na prosty i bezpieczny transport słuchawek. Podświetlenie RGB dodaje uroku i oczywiście można je indywidualnie skonfigurować za pomocą dedykowanego oprogramowania RGB Mystic Light.

Sprawdź GH50

Warunki promocji 

Jeśli chcesz skorzystać z promocji wystarczy wybrać produkty biorące udział w akcji, a następnie zgłosić je na stronie promocji. Weryfikacja może trwać do 30 dni roboczych. Oferta trwa od 19 lipca do 15 sierpnia. Zrób to jednak jak najszybciej – pula nagród jest ograniczona! Więcej informacji znajdziesz w regulaminie promocji.