Kolejna promocja od MSI tym razem obejmuje nowe obudowy Sekira 100P oraz Sekira 100R. Teraz przy ich zakupie odebrać możesz dysk SSD Patriot Viper M.2 o pojemności 256 GB. Czy to się opłaca?

MSI w ciągu września i października zaoferowało naprawdę mnóstwo ciekawych promocji. Wystarczy wspomnieć chociażby o Szkole latania, czy też Dźwiękogra, przy których mogliśmy liczyć na darmowe nagrody przy zakupie danego produktu. Nie ianczej jest w promocji Gra ze stylem, w której za zakup obudów Sekira 100P oraz Sekira 100R otrzymać możemy wydajny dysk SSD Patriot Viper VPN100.

Szczegóły promocji

Promocja potrwa do 18 października 2020 roku. Aby wziąć w niej udział, należy zakupić obudowę objętą promocją:

Następnie należy udać się na stronę promocji, kliknąć przycisk Odbierz i wypełnić formularz. Producent zastrzega sobie 30 dni na weryfikację zgłoszeń i 30 dni na wysyłkę dysku, lecz na ogół cała procedura trwa o wiele krócej.

Czy warto? Moim zdaniem jak najbardziej. Jeżeli szukasz szykownej obudowy, teraz możesz ją kupić i otrzymać gratis o równowartości połowy samej Sekiry!

Sekira 100P oraz Sekira 100R

Obudowy objęte promocją to nowe konstrukcje, które niedawno debiutowały na rynku. Sekira 100P i Sekira 100R to mniejsze siostry obudów z serii Sekira 500. Posiadają mniejsze wymiary, lecz przy okazji są o wiele tańsze, nadal oferując wystarczającą pojemność w przypadku zestawów ATX dla graczy.

Sekira 100P to obudowa pozbawiona podświetlenia, wykonana ze stali oraz aluminium wraz z bocznym panelem ze szkła hartowanego. Wyposażona w cztery wentylatory 120 mm to świetna, naprawdę ładna obudowa, która sprawdzi się w wielu zestawach komputerowych. 

Sekira 100R to nieco droższa wersja z czterema wentylatorami ARGB, a także dodatkowym przeszkleniu na froncie. Nadaje to obudowie unikalnego wyglądu, łączącego w sobie minimalistyczny design oraz możliwość dostosowania podświetlenia do własnych wymagań.

Patriot Viper VPN100 gratis

Teraz w promocji Gra ze stylem przy zakupie obudowy Sekira 100P lub Sekira 100R otrzymasz gratis dysk SSD NVMe Patriot Viper VPN100 256 GB o równowartości 249 zł. Dysk pochwalić się może transferami na poziomie 3100 MB/s przy odczycie i 1000 MB/s przy zapisie.

VPN100 w wersji pojemnościowej 256 GB powinien się idealnie sprawdzić jako dysk systemowy, który oprócz samego Windowsa pomieści również najważniejsze programy. Warto docenić również spory radiator, który skutecznie będzie odprowadzać ciepło.


Sprawdź obudowy Sekira 100!